SON DAKİKA

logo

Başkan Genç ve Böcek’e TOKİ’de Muhteşem Karşılama

Antalya’nın Merkez İlçesi Döşemealtı Çıplaklı Mahallesi’nde ki TOKİ’de gerçekleştirilen Mahalle toplantısına katılan Döşemealtı Belediye Başkanı ve Adayı Turgay Genç ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek meşalelerle karşılandılar.

Emekliler Kahvesi önüne kurulan sahneye ilk önce Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç çıktı. Tezahuratlar eşliğinde konuşmasına başlayan Başkan Genç, yaklaşık 7 bin kişinin yaşadığı TOKİ sakinlerine İlçede ki son 5 yıllık değişimi anlattı, yeni projelerinden bahsetti ve TOKİ’ye değer katacak 11 çalışmanın ayrıntılarını açıkladı.

Farklı bölgelerden yaklaşık 7 bin insanın yaşadığı Çıplaklı Mahallesindeki TOKİ’yi Türkiye’nin insan mozaği olarak gördüğünü söyleyen Başkan Genç, “TOKİ’de yaşayan vatandaşlarımızın refahı, huzuru ve güveni için talepleri doğrultusunda 11 farklı çalışma hazırladık. Çevre düzenlemesinden kapalı pazaryerine, güvenlik kamera sisteminden, futbol sahasına ve çocuk evlerine kadar geniş bir çalışma programı oldu. Bu çalışmalara da başladık halen de devam ediyoruz” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Döşemealtı’na gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Başkan Turgay Genç ile birlikte TOKİ halkını selamladı. Böcek yaptığı açıklamasında, “Turgay başkanımızın 5 yılda Döşemealtı’na neler yaptığını biliyoruz, bundan sonra sizlerin de desteğiyle birlikte yapacağız. Buradan size Muhittin Böcek sözü veriyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Genç ve Böcek, Belediye Meclis Üyeleri ve Adaylarıyla birlikte TOKİ halkını selamladı.

 

2019.03.28 21:06:49

Yorum Yap