SON DAKİKA

logo

Antalya Bir Tarım Şehri

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Yerel Seçimde Cumhur İttifakı adaylarına Gazipaşa'da destek istedi, Muz seralarında, çilek tarlalarında çiftçileri ziyaret etti

TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Yerel Seçimde,
Gazipaşa Belediye Başkan Adayı Adil Çelik ve Menderes Türel'e çiftçilerden  destek istedi. 

ANTALYA BİR TARIM ŞEHRİ 

Antalya Milletvekili Atay Uslu  çilek toplayan çiftçileri ziyaret etti, muz seralarını gezdi. Çiftçilerle buluşma esnasında Atay Uslu Gazipaşa'nın ve Antalya'nın  ürünlerinden övgüyle söz ederek şunları ifade etti: "Antalya bir tarım şehridir. Antalya’nın her ilçesinde farklı yöresel ürünler bulunmakta, binbir çeşit sebze ve meyvenin üretimi yapılmaktadır. Gazipaşamızda Muz, Çilek ve Avakado üretiminde ön planda. Gazipaşamızın ürünleri hem lezzetli hem de güvenli. Bu gün dalından Çilek toplayıp yedik. Gazipaşa'da çileğin de, muzun da aroması muhteşem. Muzu, çileği, çekirdeksiz narı ile Gazipaşamız bir marka. Antalya çiftçimiz bilinçli ve modern tarım yapıyor. Tarladan Sofraya güvenli ürünler sunuyor.  Ben de çiftçiyim, çiftçinin talebini de, üretimini de çok iyi biliyorum. Çiftçimize bereketli kazanç diliyorum. "

ÇİFTÇİ DOSTU BELEDİYECİLİK 

Atay Uslu üretimden, pazarlamaya çiftçinin yanında olduklarını ifade ederek şunları ifade etti: 
"Her zaman çiftçimizin yanındayız. Çiftçimizin emrindeyiz. Menderes Türel ile Çiftçi Dostu Belediyecilik anlayışını yönetim bilimine kazandırdık. Menderes Başkanımızın Çiftçi paketi ile çiftçimizin yüzü gülüyor. Tarım marketlerin kurulmasından, fide desteğine, sulama sistemlerinden  elektrik desteğine kadar geniş bir yelpazeyi içeren Çiftçi Destek Paketi ile Çiftçimize,  Menderes Türel kaptanlığında Antalya Büyükşehirimizle destek olmaya devam edeceğiz." 

ÇİFTÇİMİZİN EMRİNDEYİZ
Çiftçiler de yerinde ziyaretler ve Çiftçi Dostu hizmet anlayışı nedeniyle teşekkür ettiler, Atay Uslu'nun  her koşulda çiftçinin yanında olmasını takdir ettiklerini ifade ettiler. 

Milletvekili Atay Uslu, Belediye Başkanı ve Adayı Adil Çelik,  beraberindeki heyet, Ak Parti ve MHP İlçe Başkanları dalından bol bol çilek topladılar.
2019.03.28 20:45:31

Yorum Yap