SON DAKİKA

logo

MUTLU İNSAN, MUTLU ŞEHİR, MUTLU KAŞ

Cumhur İttifakı Ak Parti Kaş Belediye Başkan Adayı Mutlu Ulutaş, Kaş projelerini Kaşlı hemşehrileriyle paylaştı.

Kaş Spor Salonunda yapılan programa Ak Parti Antalya Milletvekilleri Atay Uslu, Mustafa Köse, 26. Dönem Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, AK Parti Kaş İlçe Başkanı Hüseyin Aksak, teşkilat üyeleri ve coşkulu bir vatandaş grubu katıldı.

ANKARA-ANTALYA-KAŞ İLE ÜÇLÜ SAÇAYAĞI

Toplantıda konuşan TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, "Kaş İlçemizde bayrak değişimi yapıyoruz. Belediye Başkanımız Halil Kocaer bu dönem aday olmadı ve hizmet yarışında bayrağı yanıbaşındaki Mutlu Ulutaş'a devrediyor. Mutlu Ulutaş Başkanımız da Mutlu bir Kaş için bu gün açıkladığı projeleri hayata geçirecek, bizde onun her vakit destekçisi olacağız. Ankara'da Hükümetimiz, Milletvekillerimiz, Antalya'da Menderes Türel ile, Kaş'ta Mutlu Ulutaş ile saç ayağı tamamlanacak, insanımız mutlu, şehriniz güzel olmaya devam edecek." dedi.

DOĞANINDA, ÇİÇEKLERİNDE BELEDİYE BAŞKANI MUTLU ULUTAŞ

Atay Uslu konuşmasına şöyle devam etti; "Mutlu Ulutaş kardeşimiz hem genç, hem dinamik, tarımı ve turizmi bilen bir Adayımız.  Mutlu Ulutaş Üniversitede biyoloji okumuş. Uzmanlığı da gösteriyor ki;  konu ekoloji, doğa, çevre ve koruma  ise konuya akademik anlamda da vakıf.  Mutlu Başkan, Kaş'ta Kaşlı hemşerilerimizin olduğu kadar, doğanın, çiçeklerin, kuşların, balıkların ve kelebeklerin de belediye başkanı olacaktır. Mutlu Kaş, Mutlu Başkan ile yoluna devam edecektir. İnşallah 31 Martta hem Antalya Büyükşehir Belediyesinde Menderes Türel, hem de Kaş Belediyesinde Mutlu Ulutaş ile, Cumhur İttifakımızın adaylarıyla ve aşkla yola devam edeceğiz. Mutlu İnsan, Mutlu Şehir, Mutlu Kaş Başkanımız Mutlu Ulutaş..."

Atay Uslu ve Aday Mutlu Ulutaş Sütleğen ve Gömbe ziyaretlerinde de bulunarak, vatandaşlarla buluştular.

2019.03.18 10:06:15

Yorum Yap