SON DAKİKA

logo

Dülgeroğlu: “Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “25 yıllık belediye başkanlığımda Finikemize yollar, parklar, hamamlar belediyecilik anlamında aklınıza ne geliyorsa hepsini bir bir yaptım.

Bu halk bana bu yüzden efsane diyor. Hizmetlerimiz inşallah 31 Mart’ta bana vereceğiniz destekle tekrar yapılacak. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Biz yaparsak en iyisini yaparız ve yapacağız” dedi.

Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarını durmadan sürdürmeye devam ediyor. Dülgeroğlu, sabah saatlerinde Koruca Mahallesi’ne çıkarma yaptı. Mahalle bulunan evleri tek tek gezen Dülgeroğlu, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadı. Mahalledeki bütün evleri yaklaşık 4 saat içinde bitiren Nail Dülgeroğlu, daha sonra ilçe de bulunan taziyeleri ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Akşam saatlerinde ise Sahilkent Kum Mahallesi’nde site toplantısı gerçekleştiren Nail Dülgeroğlu, sıcak ve güleryüzle karşılanırken, bütün vatandaşlarla tek tek selamlaştı. Dülgeroğlu, Çatallar Mahallesi’ndeki vatandaşlarla toplantı yaparak gün içerisindeki çalışmalarını tamamladı:

“Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”

25 yıllık tecrübesini Finikeli vatandaşlara aktarmak için tekrar aday olduğunu ifade eden Dülgeroğlu, Sahilkent Kum Mahallesi’ndeki vatandaşlara yaptığı konuşmada, “Ben 25 yıl boyunca Finike’de belediye başkanlığı yaptım. Finike’de yapılmadık hizmet bırakmadım. İlçe de elektrikleri yer altına aldım ve elektrikler merkezde hiç kesilmiyor. Ya sahilkent’te, Hasyurt’ta öyle mi yağmur yağdığında hemen kesiliyor. Yat Limanı’nı yaptım. Burası o zamanlar Türkiye’nin en önemli 7 limanından biriydi. Yollar, parklar, hamamlar belediyecilik anlamında aklınıza ne geliyorsa hepsini bir bir yaptım. Bu halk bana bu yüzden efsane diyor. Hizmetlerimiz inşallah 31 Mart’ta bana vereceğiniz destekle tekrar yapılacak. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Biz yaparsak en iyisini yaparız ve yapacağız da. Çünkü, bende bilgi, birikim, tecrübe var. Diğer aday Mustafa Geyikçi’de bunların hiçbiri yok. Kendisi yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişen birisidir. Geyikçi, sizleri de yolda bırakır, belediyecilik işini yapamaz” diye konuştu.

“Pıngıdık Şenliği’ni uluslar arası platforma taşıyacağız”

Çatallar Mahallesi’ndeki toplantı da konuşan ve 2014 yılında seçimi kaybetmesine rağmen sonrasında Finike’yi karış karış gezdiğini belirten Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “Bu esnada bütün mahallelerimizin sorunlarını da tek tek not aldım. Sizlerin mahallelerinizde yaşanan sorunları çok iyi biliyorum. Bu sorunlar zor ve yapılması mümkün olmayan sorunlar değil. Ben eğer sizlerin desteğiyle seçimi kazanırsam, bu basit olan sorunlarınızı en kısa sürede çözeceğime söz veriyorum. Burada Çatallar meydanına yaz kış kullanacağınız bir salon yapacağız. İhtiyaç sahibi olan ailelerin okuyan çocukları için ücretsiz servis ve ailelere gıda yardımı yapacağız. Burada yıllardan beridir gelen Pıngıdık Şenliği’ni uluslar arası platforma taşıyacağız. Böyle güzel bir şenliği yıllardan beri günümüze kadar getirip yaşattığınız için teşekkür ederim. Geçmişte bu şenliklerin yaşaması için biz de elimizden geldiğince destek olmuştuk. Yeni dönemde de bu şenliği daha da büyütmek için var gücümüzle çalışacağız. Pıngıdık Şenliği’ni inşallah önümüzdeki 5 sene içerisinde hep beraber elele uluslar arası platforma taşıyacağız. Pıngıdık, artık uluslar arası kültür sanat festivali olacak” dedi.

 

2019.03.18 09:48:54

Yorum Yap