SON DAKİKA

logo

Dinç Dolu Dizgin

Esnafla ve mahalleliyle sık sık bir araya gelerek onlarla sohbet eden, projelerinden bahseden Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, huzurlu, güvenli, refah ve insanları mutlu bir Kepez inşa edeceklerini ifade etti

Kepez’de dur durak bilmeden çalışmalarına devam eden Millet İttifakı’nın CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, ASSİM’de düzenlenen Isparta İli Kalkındırma Derneği’nin kahvaltı toplantısı sonrasında Kütükçü Mahallesi, Barış Manço Bulvarı esnafını ziyaret etti. Esnafı kapı kapı gezerek projelerinden bahseden Murat Dinç, doktorluğuyla tanındığı Kepez’de son derece sevilen bir karakter olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Bir dönerci esnafının, “Kepez’in sana vefa borcu var Murat Ağabey” diyerek sevgisini ve saygısını gösterdiği Murat Dinç, “Kepez henüz bir şey görmedi. Başkan olduğumda tüm enerjimle ve özverimle çalışacağım. O zaman Kepez, gerçek hizmeti görecek” diye konuştu.

Esnaf gezileri sonrasında, önce Yavuz Selim Mahallesi sakinleriyle toplantı gerçekleştiren, ardından da CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen’in, Nazım Hikmet Kongre Merkezi’nde düzenlenen proje tanıtım toplantısına katılan Murat Dinç, daha sonra Ahatlı Mahallesi, Ulusoy Caddesi’nde kıraathane toplantısında mahalleliyle buluştu. Mahallelinin problemlerini dinleyerek çözüm önerilerini sunan Murat Dinç, Ahatlı Mahallesi’nin en büyük problemlerinden olan otopark sorununu çözeceğinin sözünü verdi. Kepez’in büyük bir çoğunluğunda aynı problemle karşılaştığını vurgulayan Dinç, “Kepez alan olarak ne kadar büyük olursa olsun, sokakları dar ve nüfusu yoğun bir ilçe. Araçlar Kepez’in birçok yerinde kaldırımlara park etmek zorunda kalıyor, görme engelli yollarını ve yaya yollarını kapatıyor. Öncelikli olarak çözeceğimiz problemlerden biri de bu otopark sorunu. Parkların ve pazar yerlerinin altlarına katlı otoparklar yaparak bu sorunu aşmayı düşünüyoruz. Ayrıca parklarımızı güvenli hale getirmek için kamera sistemiyle donatacak, büyük parklara güvenlik görevlileri yerleştireceğiz. Kepez’i huzurlu, güvenli, refah ve insanları mutlu bir metropol kent haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

 

2019.03.11 10:07:37

Yorum Yap