SON DAKİKA

logo

Başkan Uysal, Çağlayan Pazarı’nı Ziyaret Etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Çağlayan Pazarı ziyaretinde balıkçılar tarafından “En büyük başkan bizim başkan” sloganlarıyla karşılanırken mahalle sakinleriyle ekonominin nabzını tuttu.

Başkan Uysal, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ve Antalya Semt Pazarcıları Odası Başkanı İsmail Öz’le birlikte pazar günleri kurulan Çağlayan Pazarı’nı ziyaret etti.

Başkan Uysal, kapalı pazar yerini baştan sona gezip esnafa “Hayırlı işler” diledi. Balıkçıların “En büyük başkan bizim başkan” sloganlarıyla karşıladığı Başkan Uysal, esnaf vemahallelilerin birlikte fotoğraf çektirme isteklerini de kırmadı. Başkan Uysal, pazarda mahalle sakinleriyle birlikte ekonomininnabzını tuttu. Başkan Uysal,  Türkiye’nin tarımda yaşadığı en büyük sorunun plansızlık olduğunu söyledi.  Üreticilerin o yıl ne ekeceğine ilişkin kamunun hiçbir bir perspektif koyamadığını belirten Başkan Uysal, bunun sonucunda Türkiye’nin en verimli ovalarının boş kaldığını söyledi. Başkan Uysal, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler için mahalle sakinlerini destek mesajlarına ise “Birlikte başarmaya devam edeceğiz” diye karşılık verdi. Başkan Uysal, Muratpaşa’da 5 yıl içinde yapılan tüm hizmetlerin sahibinin Muratpaşalılar olduğunu belirtti.

 

2019.03.04 11:35:13

Yorum Yap