SON DAKİKA

logo

Başkan Uysal, “Verginiz Her Kuruşu Size Dönüyor”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yavuzeli ve Yöresi Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği ziyaretinde “Bizde, bütün insanlara onlarının vergileriyle oluşan belediye bütçesini harcamak var” dedi.

Başkan Uysal, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ve Muratpaşa Belediye Meclis üyesi adaylarıyla birlikte Gaziantep Yavuzeli ve Yöresi Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

Burada Muratpaşa’da 5 yıllık hizmet dönemini rakamlarıyla anlatan Başkan Uysal, “5 yıl gibi bir sürede 7 spor salonunun yapımını tamamladık. Türkan Şoray Kültür Merkezi’ni, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi’ni hizmete açtık. Bizde, bütün insanlara onlarının vergileriyle oluşan belediye bütçesini harcamak var. Ve bütün bu hizmetleri bir tek telefondan Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı telefonundan herkese dağıtıyoruz” diye konuştu.

Dernek üyeleri ise her zaman Muratpaşa Belediyesi’nin yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirterek, “Desteğimiz bu kez fazlasıyla Sayın Başkan Ümit Uysal’adır” dedi. Başkan Uysal, ziyarette ayrıca, hemşerisi Hasan Gözübüyük’e organ bağışında bulunan Gülbahar Göçmen adına yakınlarına plaket takdim etti. Başkan Uysal, “Gülbahar Göçmen’i hepimizin örnek alacağı insanlık ışığı bir büyük komşumuz kabul ediyoruz” dedi.

 

2019.03.04 08:40:33

Yorum Yap