SON DAKİKA

logo

Başkan ŞAHİN'den Meclis Üyelerine Ziyaret

Aksu Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 5 yıl boyunca yaptıkları hizmetlerden dolayı meclis üyelerine teşekkür ederek, plaket taktim etti.

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerle görev süreleri sona erecek olan Aksu Belediye Meclis üyeleri Mart ayı olağan toplantısında birbirlerinden helallik istedi. Meclisin 5 yıl boyunca birkaç konu dışında ortak kararlar aldığını ve uyum içinde çalıştığını ifade eden Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, “Görev süremiz boyunca doğru işler yaptık. Çoğu konuda ortak ses çıkardık. İlçemizin menfaatleri için çok çalıştık. Bundan sonra da Aksu’nun menfaati için çalışacak bir ekip oluşacağını düşünüyorum. İnşallah gelecek dönemde de Aksu’muzu olması gereken yere taşıyacak kadrolar görev yapar. Birbirimizle helalleşmek önemli, ben de sizlerden helallik istiyorum.” dedi.

Gündem maddelerinin komisyonlara gönderildiği meclisin sonunda Başkan Şahin tek tek bütün meclis üyelerine teşekkür plaketi sundu. Başkan Şahin’e meclis adına plaketini ise AK Parti Meclis Üyesi İbrahim Köseoğlu takdim ederek, bundan sonraki süreçte de başarılar diledi. 

2019.03.01 14:56:53

Yorum Yap