SON DAKİKA

logo

Dertler Sona Erecek

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmalarına pazar ziyaretleriyle devam ediyor. Barış Mahallesi’nde kapalı pazar yerini ziyaret ederek pazarcı esnafıyla vevatandaşlarla sohbet eden Murat Dinç, “Kepez’i hak ettiği seviyeye ulaştıracağız. Tüm dertler sona erecek” dedi

Millet İttifakı’ndan CHP’nin Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Pazar yerlerini dolaşarak, pazarcı esnafıyla ve alış veriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Murat Dinç, pazardaki vatandaşlara projelerinden bahsediyor, fikir alış verişinde bulunuyor. Son olarak CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız, İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut ve partililerle birlikte Barış Mahallesi’ndeki kapalı pazar yerini ziyaret eden Dinç, Kepez’i hak ettiği seviyeye ulaştıracağının ve ekonomik büyümenin sözünü verdi. Özellikle, küçük esnafı kalkındıracak ‘Kepezkart’ projesine karşı çok olumlu tepkiler aldığının altını çizen Dinç, “Kepez’de esnafın yüzü gülmüyor. Esnaf akşam eve nasıl ekmek götüreceğim diye düşünüyor. Elini sıktığım esnaf, hal hatır sormaya kalmadan sızlanmaya başlıyor. Bu böyle gitmeyecek. ‘Kepezkart’ projemden bahsettiğim her esnafın gözünün içi gülüyor. Esnafımızın, vatandaşımızın, buna benzer faydalı projelere ihtiyacı var.Bizim amacımız, Kepez’de ne kadar bina inşa edebiliriz? değil, Kepez’de ne kadar yüz güldürebiliriz? Kepez’in insanları gülecek, söz veriyorum. Ürettiğimiz projeler yaşlılarımıza, çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, esnafımıza, pazarcımıza, sanayicimize, sokak hayvanlarına, kısaca tüm canlılara, tüm insanlara dokunacak projeler. İnsan ayırmaksızın, herkesin derdini dinleyecek, çözüm bulacağız. Tüm dertler sona erecek” diye konuştu.

 TEDAVİ SIRASI KEPEZ’DE

 Barış Mahallesi kapalı pazar yeri ziyareti esnasında Dr. Murat Dinç’e, alış veriş yapan bir vatandaş tarafından ilginç bir istekte bulunuldu. Dinç’in yıllardır tedavi ettiği hastalardan biri, “Murat Bey biz hastalarınız olarak sizi çok arıyoruz. Lütfen başkan olduğunuzda haftada 1 gün hastalarınıza ayırıp, doktorluğa da devam edin” diyerek ilginç bir istekte bulundu. Çevrede gülümsemeye yol açan bu istek üzerine Dinç, “Eğer başkan olursam, kapım hepinize açık olacak. Eskiden sadece hastalandığınızda gelirdiniz, o zaman her sorunuz için bana geleceksiniz. Yıllarca sizleri tedavi ettim, sıra Kepez’de” diye yanıt verdi. Pazar yerinde dolaştığı esnada Murat Dinç’le yolları kesişen, CHP Eski Milletvekili Faik Altun, Dinç’in çalışmalarını yakından takip ettiğini, son derece başarılı bulduğunu ve takdir ettiğini ifade etti. Dinç’e, kendisinden istediği bir şey olup olmadığını soran Altun, “Elimden ne gelirse yapmaya hazırım. Ülkemizin içinde bulunduğu böylesi zor günlerde, her zaman birlikve berberlik içerisinde olmalıyız. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum, projelerinizi de ilgiyle inceledim. Gerçekten halka dönük ve insana yönelik harika projeleriniz var. Kepez’i kalkındıracağınıza yürekten inanıyorum. Başarılar diliyorum” diye konuştu.

2019.02.28 13:30:05

Yorum Yap