SON DAKİKA

logo

Dülgeroğlu: “Belediyecilik Yürek İster”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “Belediye başkanı olacak kişi de bilgi, birikim ve tecrübe olması lazım. Belediyecilik, vatandaşın hakkını korumak için masaya vurduğu zaman ses getirecek yürek ister” dedi.

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Nail Dülgeroğlu, sabah saatlerinde ilçede bulunan bankaları ziyaret etti. Burada banka çalışanları ve müdürlerine kolaylıklar dileyen Nail Dülgeroğlu, daha sonra ilçe merkezinde bulunan iki okulda öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerden Finike’nin ve okullarda yaşanan sorunlar hakkında genel bilgi alırken, öğretmenlerin dile getirdiği sorunları tek tek not aldı.

Başkan Adayı Dülgeroğlu, Yeni Mahalle ve Yeşilyurt Mahalleleri’nde site sakinleriyle toplantılar gerçekleştirdi. Yoğun katılımla geçen toplantılarda site sakinleri MHP Finike Belediye Başkan Adayı Dülgeroğlu, büyük ilgiyle karşılandı.

“Belediyecilik masaya vurduğun zaman ses getirecek yürek ister”

Belediyeciliğin bilgi ve birikimin yanında tecrübe isteyeceğini ifade eden Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “Benim arkamda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan var. Millet İttifakı’nın Adayı olan Mustafa Geyikçi’nin arkasında baktığınızda ise dağ var. Ne demek istediğimi sizler anladınız, hani o arkadaşı herşeyiyle finanse edenler, ite kaka aday yapanlar var. Dürüstlüğüne laf söyletmem, söyleyenin de karşısına ilk ben çıkarım. Belediye başkanı olması gereken kişi de dürüstlük tek başına yeterli olmaz. Bende dürüstüm ki 25 yıl Finike’mde belediye başkanı olarak hizmet ettim. Başkan olacak kişi de bilgi, birikim ve tecrübe olması lazım. Belediyecilik, vatandaşın hakkını korumak için masaya vurduğu zaman ses getirecek yürek ister” dedi.

Başkan Adayı Dülgeroğlu, konuşmasını şöyle tamamladı:

“Büyükşehir’de Menderes Türel, Finike’de Nail Dülgeroğlu seçimleri kazandıkları takdirde hem Antalya’mız hem de portakal kokulu Finike’miz kazanacak. Vatandaşlarımız da hak ettiği hizmetleri bizimle alacak.”

“Halk Pazarı esnafıyla bir araya geldi”

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, daha sonra ise Finike Merkez’de bulunan Halk Pazarı esnafını ziyaret etti. Esnafların sıcak ve güleryüzle karşıladığı Dülgeroğlu, sorunları tek tek dinlerken, bütün esnafları selamladı. Esnafların sorunlarını da dinleyen Dülgeroğlu, “Halk Pazarı’nı ilçeye ben kazandırmıştım. Şimdi burayı daha modern ve daha işlek bir yere çevirmek gibi bir planımız var. Biz kazanırsak, Finike kazanacak” dedi.

2019.02.28 11:28:27

Yorum Yap