SON DAKİKA

logo

Özel Çocukların Mezuniyet Heyecanı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Döşemealtı İlçesi’nde bulunan Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri mezuniyet sevinci yaşadı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından düzenlenen mezuniyet töreninde 22 öğrenci mezuniyet belgelerini alarak, kep atma heyecanı yaşadı. Rehabilitasyon Merkezi’nde düzenlenen törene, öğretmenler ve özel bireylerin aileleri katıldı.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER YAŞANDI

Saygı duruşu ile başlayan programda özel öğrenciler hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nı söyledi. Yılsonu eğlencesinde özel öğrenciler bir yıl boyunca okulda öğrendiklerini sergileme imkânı buldu. Hazırladıkları sahne gösterilerini sergileyen özel bireyler zeybek, roman havası gibi performanslarla renkli görüntüler oluşturdu. Gösterilerin ardından mezuniyet belgelerini alan özel bireyler kep atarak mezuniyetlerini kutladılar.

HEYECAN, GURUR VE MİNNETLE DOLUYUZ

Mezun olan öğrenciler adına konuşan Ali Han Gezer duygu dolu anlar yaşattı. Ali Han Gezer, “Bu yolculukta elimizden tutan öğretmenlerimize, bu okulun koca kalpli tüm çalışanlarına binlerce teşekkürler. Mustafa Kemal Atatürk’ün yıllar önce yaktığı meşalede artık bizler de birer kıvılcımız. Hep yanımızda olan annelerimizin, babalarımızın ve öğretmenlerimizin emeklerini anlatmakla bitmez. Büyük bir heyecan, gurur ve minnetle doluyuz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

 

2019.06.17 09:33:56

Yorum Yap