SON DAKİKA

logo

USLU'dan Mesajlaşma Trafiği

Ramazan Bayramında Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-PA Türk Başkanı Atay Uslu hemşehrileriyle bayramlaştı. Atay Uslu, Bayramlaşma programlarında Kumluca, Finike, Kemer ve Antalya Merkezde hemşehrileriyle bayramlaştı. Ardından Demre ve Kaş ilçelerinde bayramlaşmalar gerçekleştirdi.

KUMLUCA FİNİKE KEMER KAŞ DEMRE VE ANTALYA'DA BAYRAMLAŞMA...

Bayram Namazını Finike Merkez Camii'nde kılan Atay Uslu namaz sonrası Finikeli hemşehrileriyle bayramlaştı.  Ardından Kumluca, Finike, Kemer ve Ak Parti Antalya  İl Başkanlığındaki, sonraki günlerde de Demre be Kaş ilçelerindeki bayramlaşma programlarına katılan Atay Uslu vatandaşlar ile tek tek bayramlaştı.

DERDİMİZ İNSANIMIZIN HUZURU VE MUTLULUĞU 
Antalya Milletvekili Atay Uslu,  yapılan bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada "Ramazan Bayramına kavuşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Cenabı Hak oruçlarımızı ve dualarımızı kabul etsin. Allah birlik ve beraberliğimizi, bu güzel Bayramlarda daha da arttırsın. Biz Bir ve Beraber olduğumuz sürece medeniyetimiz güçlenecek, insanlığa merhamet, adalet, huzur dağıtacaktır. Derdimiz milletimize, Şehrimize hizmet edebilmek, derdimiz milletin mutluluğunu, huzurunu arttırmak.  TBMM'de Çiftçimizin de, turizmcimizin de, Antalyamızın yanında çalışmalar yaptık, yapmaya devam edeceğiz. "

2019.06.07 10:44:58

Yorum Yap