SON DAKİKA

logo

Tütüncü'den Bayram Mesajı

Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı ve perçinlendiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği müstesna günlerdir.

Bayram, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı önemli günlerimizdir. Ramazan Bayramı’nı fırsat bilip çevremizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzatarak onların sıkıntılarının giderilmesine katkıda bulunmak hepimizin görevi olmalıdır.

Kepez Belediyesi olarak hemşerilerimizle Ramazan vesilesiyle kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık. Ramazan ayı boyunca mahallemizde, akrabalarımızla, komşularımızla, kardeşlerimizle, ihtiyaç sahipleriyle, ekmeğimizi, suyumuzu bölüştük, ev ziyaretlerimizde birlikte olduk, geleneklerimizi en güzel şekilde yaşamaya ve yaşatmaya gayret ettik. Mahallelerimizde dayanışma ve paylaşmanın sembolü olan iftar yemeklerimizle Ramazan bereketini birlikte yaşadık. Dokuma’da kurduğumuz Ramazan Sokağımızda farklı etkinliklerle dolu bir ayı birlikte geçirdik.  Geçmişten geleceğe Ramazan coşkusunu birlikte en güzel şekilde yaşadık yaşattık.
Siz değerli vatandaşlarımızın bayram günlerini Kepez’de huzur içinde yaşaması için başta temizlik ve zabıta hizmetleri olmak üzere her alanda tedbirlerimizi almış bulunuyoruz.

Bu vesileyle başta çocuklarımız ve büyüklerimiz olmak üzere tüm vatandaşların Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum.

                                                                                                                                                                                           

 

 

                                                                                                                       Hakan TÜTÜNCÜ

                                                                                                        Belediye Başkanı 

2019.06.02 10:58:36

Yorum Yap