SON DAKİKA

logo

İftarın Sıcak Pideleri Tütüncü’den

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnaf ziyaretleri sırasında girdiği unlu mamül fırınında yoğunluğu görünce pide satışına yardım etti. Kepezliler fırının satış tezgahında Başkan Tütüncü’yü görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, on bir ayın sultanı Ramazan ayında Kepez’deki 68 mahalleyi karış karış geziyor. Çalmadık kapı, alınmadık gönül bırakmayan Başkan Tütüncü, çok değer verdiği esnaf dostlarını da unutmuyor. Seçim sonrası teşekkür ziyaretlerinde bulunduğu ilçe esnafını ramazan ayı boyunca çat kapı ziyaret eden Tütüncü,uğradığı Kuzeyyaka Mahallesi’ndeki Ağırman Unlu Mamülleri’nde yoğunluğu görünce pide satışına yardım etti. İftar saatine sayılı dakikalar kala pide almak için fırına gelen ilçe sakinleri, satış tezgahında Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Hoş bir vakit paylaştık

Sıcak pidelerini alan vatandaşlar, Başkan Tütüncü ile de günün anısına fotoğraf çekindiler. Başkan Tütüncü, duygularını “Ağırmanlılar fırınında mis gibi pide kokuları arasında satış yapan kardeşlerimle iftar öncesi mesai yaparak, hoş bir vakti paylaştık” diyerek yorumladı. Paylaşım ayı olan ramazan ayının çok güzel anılara da ev sahipliği yaptığına değinen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Ramazan paylaşmaktır. Ekmeğini, sofranı, kederini ve sevinci paylaşabilmektir. Ramazan ayı gönülleri birleştirebilmek ve gönül sofralarında bir araya gelerek, buluşabilmektir” dedi.

Bu haberle ilgili görüntülere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://ftp.kepez-bld.gov.tr/

 

 

 

 

2019.05.27 13:01:16

Yorum Yap