SON DAKİKA

logo

AKSU BELEDİYESİ'NDEN MACUN'DA İFTAR

Aksu Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeklerinin ikincisi Macun Kapalı Pazaryerinde gerçekleştirildi.

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve eşi Ümmü Şahin'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine; Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve eşi Necla Ergün, Siyasi Parti Temsilcileri,Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Aksu protokolü  ve çok sayıda vatandaş katıldı.

"Birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma" duygularının pekiştirildiği mübarek Ramazan ayı  nedeniyle düzenlenen iftar yemeği organizasyonu, dualar eşliğinde başladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeğinde oruçlar ezan-ı şefin ardından Aksu İlçe Müftüsü Mehmet Ceylan'ın iftar duasıyla  açıldı.

İftar duasının ardından, "Bu güzel akşamda sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan mutluluk duyuyorum" diyen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin şunları söyledi; "Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar sofralarımızda vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayının ülkemize ve tüm insanlığa huzur, hoşgörü ve barış getirmesini diliyorum" dedi.

                                                                                                           Aksu Belediyesi Basın Servisi

 

2019.05.27 11:30:20

Yorum Yap