SON DAKİKA

logo

Eski Ramazanlar Kepezde

Kepez Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla Ramazan Sokağı açılıyor. Dokumapark’ta 13 Mayıs pazartesi saat 21.30’da açılacak olan Ramazan Sokağı, Antalyalıları eski ramazan günlerine götürecek.

Kepez Belediyesi, iyiliğin, yardımseverliğin ve hoşgörünün ayı olan Ramazan’da eski ramazan günlerini aratmayacak bir etkinliğe imza atıyor. Nostaljik Ramazan Sokağı, 13 Mayıs pazartesi günü saat 21.30’da  Dokumapark’ta açılıyor. Eski ramazan günlerini aratmayacak olan ‘Ramazan Sokağı’ birbirinden güzel etkinliklerle Antalyalıları misafir edecek. İsteyenlerin gün içerisinde de gezebileceği sokak, herkesi eski ramazan günlerine götürecek. Kepez Belediyesi’nin Dokumapark’ta açacağı Ramazan Sokağı, renkli görüntülere sahne olacak.

Ramazan sokağı Dokumapark’ta

 Aile çay bahçesi’nden, 80’li yılların bakkalına, kahvehane’den kitapçıya kadar özlenen birçok anıya ışık tutacak Ramazan Sokağı, geleneksel lezzetleri ile de ağızları tatlandıracak. Konserler, sinema gösterimleri ve sahne etkinlikleri de ramazan sokağına renk katacak. Kaba görüntüsünün altında ince bir zeka barındıran Karagöz ile bilgili, okumuş ve kibar arkadaşı Hacivat’ta, ramazan sokağının konuğu olacak. Ramazanların olmazsa olmazı Türk Tasavvuk Musiki konserleri ile de kulakların pası silinecek. Ramazan ayı boyunca gezilebilecek olan Ramazan sokağı Antalyalılara eski ramazanları aratmayacak.

 

2019.05.13 10:30:00

Yorum Yap