SON DAKİKA

logo

Başkan Esen, “Ramazan Ayı Etkinliklerimiz Hazır”

11 ayın sultanı Ramazan ayı bu yıl Konyaaltı’nda bir birinden renkli etkinliklerle icra edilecek. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, bu etkinlikler kapsamında Ramazan ayı boyunca her Cuma ve Cumartesi günleri bir birinden değerli sanatçıyı Antalyalılar ile buluşturacaklarını söyledi.

Konyaaltı Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda dolu dolu bir Ramazan programıyla bölge halkını kucaklıyor. Ramazan ayının bölgede huzur içinde geçmesi için tüm hazırlıkları tamamlayan Konyaaltı Belediyesi, geleneksel Ramazan etkinlileriyle de bir birinden ünlü bir çok sanatçıyı bölge halkıyla buluşturuyor.Konyaaltı Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri 10 MayısCuma günü 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı’nda sahne alacak olan Türk Halk Müziği (THM)’nin sevilen ismi NursaçDoğanışık’ınmuhteşem konseriyle başlıyor. 11 Mayıs Cumartesi ise Tuncay Kemartaşsahne alacak.

17 Mayıs Cuma günü Neşe Demir, 18 Mayıs Cumartesi günü ise sıra geceleri konseriyle Nihat Akçer Antalyalılar ile buluşuyor. 24 Mayıs Cuma günü İbrahim Can, 25 Mayıs Cumartesi günü Müslüm ve Mustafa Eke, 1 Haziran Cuma günü ise Belkıs Akkale sahne alacak. Etkinlikler 2 Haziran Cumartesi sevilen şarkılarını Antalyalılar için seslendirecek olan Oğuz Aksaç konseriyle son bulacak. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı’nda düzenlenecek tüm konserlerin saat 21.00’de başlayacağını dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, bu yıl bir birinden değerli sanatçıların Antalyalılar için, Konyaaltı’nda sahne alacağını söyledi. Semih Esen şöyle konuştu; “Geleneksel Ramazan eğlenceleri, yarışmalar, gösteriler ve konserler düzenlenecek. Ramazan coşkusunu vatandaşlarımız ile birlikte yaşayacağız. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda bu şenliklerimiz büyüyerek devam edecek. Ben şimdiden başta Antalya’mız ve ülkemiz olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan ayını tebrik ediyorum.”

2019.05.03 12:12:56

Yorum Yap