SON DAKİKA

logo

Başkan Uysal, “Çok Çalışacağız”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin gençlik kolları, il yönetimi ve milletvekillerinin tebrik ziyaretinde “Şimdi Muratpaşa’mızın yaşam koşullarını daha iyiye götürmek için çok çalışacağımız bir döneme başlıyoruz” dedi.

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, CHP Antalya milletvekilleri Çetin Osman Budak, Rafet Zeybek, Aydın Özer, il yönetim ve disiplin kurulu üyeleriyle İl Gençlik Kolları yöneticileri, Muratpaşa’da yüzde 65’e ulaşan rekor bir oy oranıyla başkanlıkta ikinci dönemine başlayan Başkan Uysal’ı tebrikiçin ziyaret etti.

DAHA İYİ OLACAK

CHP İl Başkanı Kumbul, Başkan Uysal’ın Muratpaşa’da5 yıl gibi bir sürede Türkiye’ye örnek olacak projeleri hayata geçirdiğini belirtti. Kumbul, “Ötekisi olmayan, kimseyi ayrıştırmayan bir yönetim anlayışı ile hizmet etti. Muratpaşalılar da, Başkanımız Ümit Uysal’a takdirlerini, verdikleri rekor destekle gösterdi. Bu başarıyı daha üst noktalara taşıyacağına inancımız tam” diye konuştu.

YENİ BİR DÖNEM

Başkan Uysal, Muratpaşa’da böylesine yüksek bir oy oranına ulaşılmasında kampanya dönemi boyunca yoğun bir tempoda çalışan partililerinin emeğinin de olduğunu söyledi. Başkan Uysal, “Şimdi Muratpaşa’mızın yaşam koşullarını daha iyiye götürmek içinçok çalışacağımız bir döneme başlıyoruz.Geride bıraktığımız 5 yılda, Muratpaşa’mızda yaşayan bütün komşularımızla birlikte başardık, birlikte başarmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

2019.04.24 09:23:50

Yorum Yap