SON DAKİKA

logo

Başkan Semih Esen, Çocukların Bayram Coşkusunu Paylaştı

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen,Doyran, Çambıbel ve Dağ Mahallelerinin ortaklaşa düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine katılarak, çocukların bayram coşkusunu paylaştı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 99. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilk olarak Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen çelenk sunma törenine katıldı. Başkan Semih Esen, daha sonra Doyran, Çamlıbel ve Dağ Mahallelerinin ortaklaşa düzenlediği 23 Nisan kutlamasını izledi. Doyran Pazar Yeri’nde gerçekleşen etkinlikte Doyran Ayten Şevket Gülveren İlkokulu öğrencileri, hazırladıkları gösterileri sundu. Öğrenciler şiirler ve çeşitli gösterilerle bayram coşkusunu doyasıya yaşadı. Öğrencilerin hazırladıkları gösteriler izleyenlerin beğenisini topladı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’de çocukları tebrik ederek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı. Başkan Esen, “Öğrencilerimizin hazırladıkları gösteriler beni çok mutlu etti. Çocuklarımızın mutluluğu ve heyecanını gözlerine yansıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. En büyük servetimiz kendileri küçük ama kalpleri kocaman olan çocuklardır. Dünyayı çocuklar güzelleştirecektir. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğimizin teminatı çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 99. yıldönümü kutlu olsun” dedi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, son olarak Antalya Valiliği’nin Karaalioğlu Parkı’nda düzenlediği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerine katıldı. 

2019.04.24 08:14:18

Yorum Yap