SON DAKİKA

logo

BAŞKAN ŞAHİN POLİS HAFTASINI KUTLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Türk Polis Teşkilatının 174’üncü kuruluş yıl dönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz’ı ziyaret etti.

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin Emniyet Teşkilatının 174’üncü kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası nedeniyle; Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci ve Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çalışır ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

 

Başkan Şahin ziyarette yaptığı konuşmada; “Ülkemizde huzur ve güven ortamının oluşmasına büyük katkı sağlayan, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği de dâhil olmak üzere, yurt genelinde kamu düzeninin sağlanması için canlarını hiçe sayarak gece gündüz demeden görevlerini icra eden Türk Polis teşkilatımız 174 yaşında. İlçe Emniyet Müdürümüz Deniz Yılmaz nezdinde; tüm polis teşkilatımızın polis haftasını kutluyor, görevleri başındaki tüm polislerimize başarılar diliyorum. Mesleklerini icra ederken şehit düşen polislerimize Allah´tan rahmet, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

 

Aksu Belediyesi Basın Servisi

2019.04.19 13:23:56

Yorum Yap