SON DAKİKA

logo

Kepezlilerden Tütüncü'ye Sevgi Seli

Hemşehrilerine teşekkür ziyaretlerini sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçe sokaklarında sevgi gösterileri ile karşılanıyor. Otobüsün önünü kesen vatandaşlar oynayarak, halay çekerek Tütüncü’nün yeniden başkan olmasını kutluyor.

Kepez Belediye Başkanlığı koltuğuna 3.kez oturan Hakan Tütüncü, teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Tütüncü, mahalle mahalle, esnaf esnaf, ev ev dolaşarak kendisini destekleyen hemşehrilerine teşekkür ediyor. Otobüs ile Kepez sokaklarında hemşehrilerini selamlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sevgi gösterileri ile karşılanıyor. Otobüsün önünü kesen kimi vatandaşlar, hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, kimileri de durdurdukları otobüsün önünde oynayarak, halay çekerek Tütüncü’nün 3.kez başkanlık koltuğuna oturuşunu kutluyorlar. Balkonlardan, pencerelerden, işyerlerinden  el sallayarak sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar Başkan Tütüncü ile de bol bol  fotoğraf çektirerek, anı ölümsüzleştiriyorlar.

En büyük makam; gönüller

Kepezlilerin yoğun ilgi göstermesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gönül belediyeciliği ile çıktıkları yolda gönüllerde edilen yerin en büyük makam olduğunu dile getirdi. “Balkonlardan, pencerelerden bize uzanan dost ellere, sevgi dolu kocaman yüreklere, sevgili hemşehrilerimize gönül dolusu teşekkürler” diyerek sözlerine devam eden Başkan Tütüncü, “Biz her seçimden hemen sonra hemşehrilerimize gitmeyi, onlara şükranlarımızı arz etmeyi ve her zaman hep birlikte olmayı vazgeçilmez bir gelenek olarak benimsedik. Biz sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman Kepez’in sokaklarında, Kepezlinin yanında olduk. “ diye konuştu. 

2019.04.15 14:56:10

Yorum Yap