SON DAKİKA

logo

TÜRKİYE'nin UFKUNU AÇTINIZ

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul ile birlikte, İl Başkanlığını ziyaret eden CHP’nin bir önceki Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ı karşıladı.

Ankara’da tedavi süreci tamamlanan ve bir süre önce Antalya’ya dönen CHP’nin bir önceki Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinden başarıyla çıkan CHP Antalya İl Yönetimini ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. İlk olarak CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul ve yönetimini ziyaret eden Deniz Baykal, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen ve beraberindeki heyetle birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

TÜRKİYE’NİN UFKUNU AÇTINIZ
Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile birlikte açıklamalarda bulunan Deniz Baykal, Antalya’da elde edilen bu başarıda büyük emeklerin olduğunu söyledi. Deniz Baykal şöyle konuştu, “Benim için çok değerli çok mutlu bir gün. Bir büyük seçim mücadelesinden sonra Antalya da kendi memleketimde belediye başkanlarımızı ziyaret etmek her zaman olabilecek bir şey değil. Allah’a şükürler olsun bu günleri gösterdi.Bu mutluluğu sizlerle birlikte paylaşmak için bende koştum geldim. Antalya da Büyükşehir Belediye Başkanımızı ziyaret ediyoruz. Ne büyük nimettir Allah’a şükrediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Emeği geçen herkesten… Sizinde bizim de milletimizinde yolu açık olsun. Bu yolu açtınız. Bu yoldan baktığımız da çok güzel görünüyor. Türkiye’nin ufkunu açtınız. Başarılar diliyorum.”

Deniz Baykal, Semih Esen ve beraberlerindeki heyeti karşılayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Deniz Baykal’a teşekkür etti. 

2019.04.11 13:27:34

Yorum Yap