SON DAKİKA

logo

TÜTÜNCÜ'ye Personelinden Coşkulu Karşılama

Kepez Belediye Başkanlığı görevine 3.kez seçilen Hakan Tütüncü, mazbatasını aldıktan sonra geldiği belediye binası önünde personeli tarafından büyük bir coşku ile karşılandı.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Cumhur İttifakı’ndan aday gösterilen AK Partili Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Başkanlığı koltuğuna 3.kez oturdu. Tütüncü, mazbatasını almadan önce AK Parti Kepez İlçe teşkilatı ve meclis üyeleri ile beraber MHP Kepez İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyaretin ardından Dokuma Camii’ne giden Başkan Tütüncü, yeni dönemin hayırlara vesile olması için dua ettikten sonra, Kepez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Nursel Teke’den mazbatasını aldı. Mazbatasını eşi Dr. Ayşe Tütüncü ve kızı Zeynep Hatice ile birlikte alan Hakan Tütüncü, görevine başlamak için geldiği Kepez Belediyesi’nde personeli tarafından büyük bir coşku ile karşılandı. Atlı zabıtaların da hazır bulunduğu karşılamada Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, coşkulu kalabalık arasından belediye binasına yarım saatte ulaşabildi. Kuran-ı Kerim tilavetinin ve duaların okunmasının ardından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kendisini bekleyen kalabalığa kırmızı beyaz çiçeklerle süslenen balkondan seslendi. 

Tütüncü balkondan seslendi

‘Bismillah’ diyerek sözlerine başlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,”Bu güzel günü yaşatan gösteren Cenabı Allah'a sonsuz Hamd-ü senalar içerisinde her birinize bütün çalışma arkadaşlarımı, bütün hemşehrilerimi, bütün kardeşlerimi sevgiyle selamlıyorum” dedi. Heyecanlı hareketli yoğun bir seçim dönemini geride bıraktıklarına değinen Tütüncü, “Üçüncü dönemimiz bütün hemşerilerimize, şehrimize, Antalyamıza hayırlı uğurlu olsun.Bugün yeni bir gün. Seçim döneminde olanların hepsi artık geride kaldı. Hep birlikte yarınlara bakacağız. Geleceğe bakacağız ve gelecekte çok daha güzel bir şehir meydana getirebilmek için hemşehrilerimize daha güzel daha konforlu bir şehir oluşturabilmek için hep birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bugün burada bizleri sevgi ile bağrınıza bastınız hepinize gönülden, yürekten teşekkürler. En büyük teşekkürü aziz Kepezlilere, sevgili hemşehrilerime yapmak istiyorum” dedi.

Hemşehrilerimizle etle tırnak gibi olduk

“2009'dan bu yana Allah nasip etti. Kepezli hemşerilerimiz müsaade etti, birbirimizden hiç ayrılmadık. Ama 10 yıllık zaman zarfında her bir günümüzü hemşehrilerimizle etle tırnak gibi geçirdik. Seçimden seçime halkın içerisine girenlerden olmadık. Biz her zaman hemşehrilerimizle iyi günün güzelliğini paylaşmayı bildik, acıyı kederi paylaşmayı bilmek, sevinci birlikte büyüttük, umudu birlikte büyüttük, bugün birbirinden değerli eserlerimiz varsa bilesiniz ki; onların hepsini hemşehrilerimizle birlikte yaptık. 3 dönemdir arkamızda aslanlar gibi duran hemşehrilerimize gönül dolusu, kucak dolusu, kalpler dolusu teşekkürlerimi şükranlarımı ifade ediyorum. Alkışların en büyüğü Kepezli hemşehrilerimize. 10 yıl boyunca hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirebilmek için geceyi gündüze katarak, büyük bir çabayı gayreti gösterdik. O çabayı ve gayreti gösterdiğimiz çok değerli teşkilatlarımıza,  ilçe başkanlarımıza,  yönetimlerimize, belediye meclis üyesi arkadaşlarıma gönülden yürekten teşekkürler. Teşekkürlerin en büyüğünü en üstünden, en altına kadar Kepez Belediyesi'nin bütün çalışanları hak ediyor. Bizi hiç tanımadığı halde kampanya döneminde bizim için çalışan gönüllü kardeşlerimize de teşekkür etmek istiyorum. Kim bu seçimlerde Kepez için katkı sağlamışsa sonsuz teşekkürler.” diye konuştu.

Hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri tutacağız

Seçim vaadi olan 123 projeyi de hatırlatan Tütüncü, “Hemşehrilerimize verdiğimiz proje sözlerimiz var. Bizim 123 projemiz var. Allah'ın izniyle çok çalışacak, gayret gösterecek,  123 projenin daha fazlasını hep birlikte hemşehrilerimize armağan edeceğiz. Bütün çalışan arkadaşlarımdan şu an itibarıyla isteğim şudur; kaybedecek değil bir günümüz, bir saatimiz bile yok. Bize düşen seçim meydanlarında verdiğimiz sözü unutmak değil, verilen sözlerin tamamını yerine getirmek ve fazlasını yapmak geçmişte olduğu gibi. Allah'ın izniyle, sizlerin de desteğiyle, hemşehrilerimizin hayır dualarıyla her şeyin en güzelini bu dönemde Antalya'ya Kepez’den armağan etmek. Bir saati bile boş geçirmeden çalışacağımız tam 5 yılımız var. Hizmetlerimizi en güzel şekilde gerçekleştireceğiz. Unutmayacağız ki bir yandan da belediye olarak hemşehrilerimizle gönül bağımızı çok daha büyüteceğiz, çok daha geliştireceğiz. Yeni dönem sadece Kepez Belediye başkanının değil, Kepez Belediyesi'nde amirinden memuruna kadar halkıyla bambaşka bir gönül bağı kurulan, gönül bağının derinleştirildiği yeni bir dönem olacak. Belediye sadece belediye binasında hizmet eden bir yer olmayacak. Ayşe teyzem  evinde, Mehmet amcamız dükkanında, öğrencilerimiz okullarında, spor salonlarında, kısacası Kepez Belediyesi her yerde olacak. Belediyemiz 24 saat mesai esasına dayanarak çalışıyordu, şimdi 24 saat gönüllere dokunma esası ile çalışacak. Devlet her zaman için milleti mutlu olsun diye vardır. Devlet milletin emrindedir. Belediyelerde devletin en önemli parçalarından bir tanesidir. “dedi.

Yüreğimiz açacağız

“Devletin bütün kurumları içindeki insanlarla, hizmet ettiği hemşehrileri ile güzeldir” diyerek sözlerine devam eden Tütüncü, “ Bu şuurla çok daha güzel günlere doğru yürüyeceğiz. Bütün arkadaşlarımdan geçmişte gösterdikleri gayretin daha da üzerinde gayret göstermelerini bu dönem beklediğimi ifade etmek isterim.” diye konuştu. 3 dönemdir milletin takdirini aldıklarına değinen Tütüncü, “Seçimler geride kaldı. Hep birlikte hemşerilerimizi bir bütün olarak kucaklayacağız. Bize oy verenlere de, oy vermeyenlere de yüreğimizi sonuna kadar açacağı. Herkese sevginin, kardeşliğin, saygının dili ile konuşacağız. Bu sevgi dili ile AK Parti’nin belediyecilik anlayışını, Cumhur ittifakının belediyecilik yaklaşımını burada hep birlikte Kepez'de en güzel şekilde göstermeye devam edeceğiz. Kepez bugün yürekler fethetmeye başlayan yeni bir güne başlıyor.”diye konuştu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, konuşmasını eşi Dr. Ayşe Tütüncü'ye teşekkür ederek, tamamladı. Tütüncü konuşmasının ardından makam odasına geçerek tebrikleri kabul etti ve sürpriz hazırlanan pastayı personeli ile beraber kesti.

Bu haberle ilgili görüntülere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://ftp.kepez-bld.gov.tr/

 

 

 

 

 

2019.04.09 14:27:27

Yorum Yap