SON DAKİKA

logo

Kepezlilerle Hayatı Paylaşmaya Devam Edeceğiz

Yerel seçimden önce ve kampanya döneminde bine yakın evi ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, mazbatasını aldığı günün akşamı da ev ziyaretlerini devam ettirdi.

Mazbatasını alarak göreve başlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 3. döneminin ilk günü, 4 ayrı mahallede ev ziyareti gerçekleştirdi.
Kepezli hemşehrileriyle gönül gönüle olmaya önem veren Başkan Hakan Tütüncü’yü, ziyaretlerinde hemşehrileri büyük bir sevinçle karşıladı.  Mazbatasını alır almaz kendilerini ziyaret etmesinden dolayı mutluluk yaşayan hemşehrilerinin hayırlı olsun tebriklerini kabul eden Başkan Tütüncü, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde şahsına gösterdikleri teveccühten dolayı da Kepezlilere teşekkür etti. Ziyaretlerde vatandaşların taleplerini de dinleyen Tütüncü, taleplerin yerine getirilmesi için de bürokratlarına talimat verdi.

“Kepezlilerle hayatı paylaşmaya devam edeceğiz”
Kepezlilerle var olan gönül bağını güçlendirmeye devam edeceklerinin altını çizen Tütüncü, şunları söyledi: “8 Nisan Pazartesi günü mazbatamızı aldık ve görevimize başladık. 3’ncü dönemin ilk günü, kapı kapı ev ziyaretlerine devam ediyorum. Hemşehrilerimizle birlikte olduğumuz zaman anlam ifade ediyoruz.  Hemşehrilerimizin ilgisine, sevgisine teşekkür ederim. Mazbatayı aldığımız günün akşamı Kepez’in her sokağında, evinde coşku ve sevinç vardı.  Bizi sevgiyle bağrına basan ailelerimize, Kepezli kardeşlerime gönül dolusu teşekkürler. Önemli olan birlik ve beraberliğimizdir. Önümüzdeki 5 yıl yine Kepezli hemşehrilerimle hep birlikte olacağız. Gönül bağımızı güçlendireceğiz. Hayatı paylaşmaya devam edeceğiz.”

Bu haberle ilgili görüntülere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://ftp.kepez-bld.gov.tr/

 

2019.04.09 13:29:49

Yorum Yap