SON DAKİKA

logo

Tütüncü’den Kütükçü’ye İki Müjde!

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, açılış için gittiği Kütükçü Mahallesi’nde, hanımlara AKMEK ve kadın spor merkezi müjdesi verdi.

Başkan Hakan Tütüncü dönemindeki projelerden biri olan ve özellikle hanımlara yönelik meslek, sanat ve hobi kurslarının verildiği AKMEK, yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor. İlçede 20 ayrı noktada hizmet veren AKMEK’in 21. şubesi Kütükçü Mahallesi’ne kazandırılıyor.
Başkan Tütüncü, Kütükçü Mahallesi’nde açılışını yaptığı nakış kursuna, hanımların yoğun talep göstermesinden dolayı bölgeye AKMEK şubesi açma kararı aldı.

Kütükçü’ye AKMEK geliyor
Tütüncü, kursun açılışında yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Nakış kursunun açıldığı binayı, yenileyerek AKMEK’in Kütükçü şubesi haline getireceğiz. Burada hanımlarımıza, çok farklı alanlarda meslek ve sanat eğitimi vereceğiz. Binanın bakım ve onarımını yapacağız ve kurs merkezinin her türlü malzeme ihtiyacını da karşılayacağız. AKMEK Kütükçü Şubesi, çeşitli kurslarla hanımlarımızı sabahtan akşama kadar misafir edecek. Kursa katılan hanımlarımızı, çeşitli gezi programlarıyla ve sosyal etkinliklerle çok güzel bir yaşama davet edeceğiz.”
Tütüncü, 2019 yılı içerisinde hizmete açacakları AKMEK Kütükçü Şubesi’nde, yaz döneminde çocuklar için sanat kursları da düzenleyeceklerini kaydetti.
 
Kütükçü bölgesine kadın spor merkezi
Hanımlara, spor merkezi müjdesi de veren Tütüncü, “Hanımlarımız da spor yapsın, diye 7 ayrı noktada, aerobik, plates ve step kurslarının verildiği spor merkezleri açtık. Yeni dönemde Kütükçü Mahallesi’ne de hanımlarımıza hizmet verecek bir spor salonu açacağız. Bu salon, Çankaya, Yavuz Selim ve Barış mahallelerinde yaşayan hanımlarımızın da hizmetinde olacak.”

Bu haberle ilgili görüntülere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://ftp.kepez-bld.gov.tr/

 

2019.01.02 10:07:57

Yorum Yap