SON DAKİKA

logo

Başkan Turgay Genç, CHP ve İYİ parti ilçe Başkanlıklarını Ziyaret Etti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç önce partisinin İlçe örgütünü ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Reşit Doğan, Kadın Kolları Başkanı Nafiye Özdemir, Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Gökçe, yönetim kurulu üyeleri ile CHP eski İlçe Başkanı ZekeriyeAltun, Eski Kadın Kolları Başkanı Hanife Aldemir ilçe binasında Başkan Genç’i karşılayarak yeniden Aday gösterilmesi nedeniyle duydukları memnuniyeti bildirdiler.

Seçim çalışmalarına başladıklarını söyleyen Belediye Başkanı Genç, “31 Mart Yerel seçimlerinde tüm ilçe ve Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını kazanmak istiyoruz. Bunun içinde el ele vererek yaptığımız ve yapacağımız hizmetleri herkese anlatacağız. Döşemealtı’nın her noktasına ulaşarak yine Cumhuriyet Halk Partisini iktidar yapacağız” diye konuştu.

İlçe Başkanı Reşit Doğan ile birlikte İYİ Parti Döşemealtı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Kendi partisine yaptığı ziyaretin ardından CHP İlçe Başkanı Reşit Doğan ile birlikte İYİ Parti Döşemealtı İlçe Başkanlığına giden Başkan Genç, burada İlçe Başkanı Kazım Gedik ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. İYİ Parti İlçe Başkanı Kazım Gedik, Döşemealtı Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Turgay Genç’e ve İlçe Başkanı Reşit Doğan’a teşekkür edip, başarı dileklerini iletti.

 

2018.12.27 10:35:50

Yorum Yap