SON DAKİKA

logo

Başkan Uysal Bir yılda 3 Bin 68 Komşusuyla Yüz Yüze Görüştü

Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa’nın belediyecilik klasiği “Turunç Masa’da randevusuz görüşme saatinde” 2018’de 3 bin 68 kişiyle yüz yüze görüştü.

Muratpaşa Belediyesi’nin yönetişim platformu Turunç Masa uygulamanın en özgün bileşenlerinden Başkan Uysal’la randevusuz görüşme saatinde yılın son buluşması gerçekleşti.  Başkan Uysal, her Çarşamba olduğu gibi yılın son buluşması için saat 08.15’i gösterdiğinde belediye fuayesinde yer alan Turunç Masa’da mesaisine başladı. Başkan Uysal, 2018’in son randevusuz görüşme saatinde Muratpaşa’nın farklı mahallerinden gelen 55 komşusuyla yüz yüze görüştü. 

“Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” anlayışıyla yaklaşık 5 yıldır aralıksız devam eden buluşmalara sadece 2018’de 3 bin 68 kişi katıldı. Başkan Uysal, Turunç Masa’daMuratpaşa’nın farklı mahallerinden gelen komşularının yaşadığı sıkıntılara birlikte çözüm aradı, önerilerini dinledi.

Turunç Masa’da randevusuz görüşme saati sadece sıkıntıların, dertlerin dinlendiği bir platform olmanın da çok ötesine geçti.  Muratpaşa için yeni projeler geliştiren gençler, güneş enerjisiyle aydınlanan kaldırım taşı gibi fark yaratan çalışmalara imza atan Muratpaşa esnafı, şimdi MuratpaşaBelediyespor için ringlerde boy gösteren Hasan Mert Kızıl gibi sporcularda yıl içinde randevusuz görüşme saatinde Başkan Uysal’la birraya geldi.

 

2018.12.26 13:47:21

Yorum Yap