SON DAKİKA

logo

Başkan Uysal’a Destek Ziyareti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, aralarında İYİ Parti ilçe örgüt yönetimlerinde görev alan kadınların da bulunduğu ‘gönüllü’ grubunun ziyaretinde “Milletimiz için hayırlı olacak, başarıyla sonuçlandırdığımıza inandığım bu sürece dair desteğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Başkan Uysal, aralarında İyi Parti’nin ilçe örgütlerinde görev alanların da bulunduğu gönüllü kadın grubuyla biraraya geldi. Kadınlar, Başkan Uysal’ın yeniden Muratpaşa Belediye Başkanlığına aday gösterilmesi dolayısıyla kutlarken yerel seçim sürecinde Başkan Uysal’ın çalışmalarına gönüllü katılım sağlayacaklarını belirtti.

Başkan Uysal, ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederken “Bazen öyle anlar olur ki, milletin ve toplumun yararına elbirliği, işbirliği yapmak kaçınılmaz hale gelir. Milletimiz için hayırlı olacak, başarıyla sonuçlandırdığımıza inandığım bu sürece dair desteğiniz için teşekkür ederim” diye konuştu. Muratpaşa’da hayata geçirdikleri belediyecilik anlayışını an hatlarıyla anlatarak konuşmasına devam eden Başkan Uysal,  “Ama hepsinden önemlisi tüm belediyecilik hizmetlerini Turunç Masa 444 80 07 üzerinden her vatandaşımıza eşit ve adil şekilde ulaştırıyoruz” dedi.

Turunç Masa uygulamasının belediyelerde yer alan halkla ilişkiler masalarından çok daha fazlasını sunan bir çalışma olduğunu belirten Başkan Uysal, “Turunç Masa, çözüm üreten, sonuç alan bir sistemdir” dedi. Turunç Masa’nın aynı zamanda belediye hizmetlerinin tüm Muratpaşa’ya ayrım yapmadan ulaşmasını sağlayan, ilçe sakinlerinin ödediği vergilerin her kuruşunun yine kendilerine döndüğünü görüp, izleyip, denetleyebildiği sisteminin adı olduğunu belirten Başkan Uysal, “Muratpaşa’mızda hiçbir insanımız bizim ötekimiz değil. Bizim yaptığımız iş, insanlarımıza ayrımsız hizmet etmektir“  dedi. 

2018.12.26 11:51:08

Yorum Yap