SON DAKİKA

logo

Başkan Böcek’ten İlk Ziyaretler

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP)Antalya Büyükşehir Belediye Başkanadayı gösterildikten sonra ilk ziyaretini anne ve babasının kabristanlığına yaptı. Başkan Böcek, daha sonra CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul ve İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın ile bir araya geldi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilk olarak Uncalı Kent Mezarlığı'nda mezarı bulunan annesi Ayşe Ana Karakuş Böcek'i, daha sonra Geyikbayırı Çağlarca Mahallesi'ndeki mezarlıkta bulunan babası Mustafa Böcek'in kabrini ziyaret etti. Başkan Böcek’in kabristanlık ziyaretine oğlu Gökhan Böcek ve ağabeyi Şadi Böcek’te eşlik etti. Başkan Muhittin Böcek, anne ve babasının mezarlarına çiçek bırakıp dua etti.

 Başkan Böcek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı sonrası ilk ziyareti anne ve babasının mezarına ziyaret ile başlamak istediğini belirterek, “İlk günüm, ben her şeyi anne ve babama borçluyum. Onların hep dualarıyla buralara geldim. Ailem beni hayırlı bir evlat olmam için yetiştirdi. 25 yıllık siyasi hayatımda kendimi Antalya’ya adadım. 25 yıllık siyasi birikimimi azim ve kararlılıkla, daha büyük bir aşk ve gayretle Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak 31 Mart’a kadar çalışmalarımızı yapacağız” dedi.

 Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, daha sonra CHP Antalya İl Başkalığını ziyaret etti. CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul ve partililer tarafından coşkuyla karşılanan Muhittin Böcek, tebrikleri kabul etti. İl Başkanı Ahmet Kumbul, seçim sürecindeki yapılan araştırma ve anket çalışmalarında Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in ilk sırada çıktığına dikkat çekerek, şöyle konuştu: “Muhittin Böcek, partimizin Büyükşehir Belediye Başkanı adayıdır. Önümüzdeki 31 Mart tarihinde de kendisini Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ziyaret edeceğiz”

Başkan Muhittin Böcek, İl Başkanlığı ziyaretinde Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleriyle de bir araya geldi.

 Başkan Böcek, bir sonraki ziyaret durağı ise İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı oldu. İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, uzun vadede Antalya’nın yaşanılabilir bir kent olması için destek olmaya hazır olduklarını söyleyerek, “Sizin belediye başkanlığınızı herkes biliyor. İYİ Parti teşkilatı olarak sahada olacağız. Antalya’nın güzel bir şehir olması için hep birlikte çalışacağız” diye konuştu.

 Muhittin Böcek, daha sonra Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti.Başkan Böcek’e seçim sürecinde başarılar dileyen Vali Münir Karaloğlu, “Demokratik bir yarış olacak. Vatandaş 5 yıl süreyle belediye başkanını seçecek. Hayırlı olsun. Sorunsuz bir seçim süreci olmasın temenni ediyoruz”dedi. 

2018.12.20 13:53:31

Yorum Yap