SON DAKİKA

logo

Tütüncü, Başarılı Sporcuları Kutladı

Muay Thaı Cumhuriyet Kupası müsabakalarında Antalya’ya 23 altın madalya kazandırarak birincilik kupasını alan Spor Kulübü’nü ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, başarılı sporcuları kutladı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz günlerde yapılan Muay Thaı Cumhuriyet Kupası müsabakalarında Antalya ve Kepez’e ödüllerle dönen sporcuların yetiştirildiği Demir Pençe Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Muay Thaı Cumhuriyet Kupasında 23 altın, 15 gümüş ve 20 bronz madalya kazanan ve birincilik elde eden sporcuları tek tek kutlayan Başkan Tütüncü, “Kepez Belediyesi olarak en büyük hedefimiz gelecek nesillerin sporla büyümesidir. 2009’da göreve geldiğimizde Kepez’in çocukları spor yaparak büyüyecek demiştik. Biz sözümüzü tuttuk. Çadır spor salonları, sentetik çim futbol sahası, çok amaçlı spor salonu, tam olimpik kapalı  ve açık yüzme havuz, 11 semt spor sahası ve her mahalle parkının içerisine de basketbol ve voleybol sahaları kazandırdık.” dedi.

 

Yaz ve Kış Spor Okulları ile de binlerce gence farklı branşlarda spor yapma imkanı sunduklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Özellikle kendini Türk sporuna adamış ve onlarca milli sporcu yetiştiren Kulüp Başkanı Hasan Urlu ve kick boks ile muay thai antrenörü Yasin Urlu’ya teşekkür ederim. Kepez’de faaliyet gösteren kulübün başarıları her daim göğsümüzü kabartıyor. Türk sporuna büyük emeği geçen Urlu kardeşleri ve başarılı sporcularımızı canı gönülden kutlarım. Başarılarınız daim olsun” diye konuştu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, Yasin ve Hasan Urlu kardeşler tarafından kulübe verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi, boks eldiveni ve kulübün tişörtü takdim edildi. Başkan Tütüncü, kulüp çıkışında sporcular ve velileri ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Bu haberle ilgili görüntülere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

2018.12.20 12:49:46

Yorum Yap