SON DAKİKA

logo

Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek, Coşkuyla Karşılandı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Parti Meclisinden aldığı onay ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Muhittin Böcek, Antalyalılar tarafından coşkuyla karşılandı.

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, havalimanında coşkuyla karşılandı. Böcek, "Millet İttifakın adayı olarak Antalya'da hep birlikte kazanacağız" dedi.Yağmur altında kendisini bekleyen kalabalığa seslenen MuhittinBöcek, “Bu onuru, gururu bana yaşatan Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu’na, Parti Meclisi’ne, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e teşekkür ediyorum" dedi.

Kendilerini bu göreve bu göreve layık görenleri mahcup etmeyeceklerini belirten MuhittinBöcek, “25 yıllık siyasi hayatımdaki tecrübemi, deneyimlerimi Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Antalya’m için paylaşacağım. 31 Mart’a kadar durmadan çalışacağız. Bütün mahallelerde, köylerde kadınlarımızla, gençlerimizle, hemşehrilerimizlebirlikte çalışacağız. Oturmak yok, hep birlikte çalışacağız. Çünkü güzel Antalya’m biz bu göreve oturmak için değil, daha iyisini yapmak için talip olduk.

Antalyaspor ve Alanyaspor ile de gurur duyduğunu dile getiren Muhittin Böcek, “Eski Başbakan Mesut Yılmaz’a, eski Genel Başkanımız Deniz Baykal’a çok teşekkür ediyorum. Dördüncü dönemde beni aday gösteren ve yine beni Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösteren Kemal Kılıçdaroğlu’na Parti Meclisi’ne bir kez daha teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Böcek'e, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, Manavgat Belediye Başkanı ve Adayı Şükrü Sözen, CHP Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, belediye başkan adayları, partililer eşlik etti.

2018.12.20 11:56:15

Yorum Yap