SON DAKİKA

logo

Tütüncü’den Hanımlara Spor Salonu Müjdesi

Kepezli kadınlar, gün davetlerine katılan Başkan Hakan Tütüncü’den spor salonu istedi. Tütüncü de, yeni dönemde iki farklı bölgede kadınlara özel fidness salonu yapacaklarının müjdesini verdi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki Dallar Sitesi’nde yaşayan hanımların gün davetine katıldı.
Başkan Hakan Tütüncü, davette hanımların önerilerini dinledi ve onlar için yeni dönemde yapacakları hizmetleri anlattı. Kepezli hanımlar da gün davetlerine katılan Tütüncü’den step,  aerobik  ve pilates yapacakları bir salon isteğinde bulundu.

Bir istediler, iki tane yapılıyor

“Hanımlarımızın fikirleri bizim için çok önemli.” diyen Tütüncü, “Hanımlarımızın salon isteğini yeni dönemde yerine getireceğiz. Onlar bir tane istedi. Biz iki tane yapacağız. Varsak’daki Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu’nun içerisine ve belediye binamızın yanındaki Mısır Çarşısı’nın ek binasına fitness salonu yapacağız. Her iki salon da  Büyükşehir Belediyemiz tarafından yaptırılan Varsak- Zerdalilik arasındaki 25 kilometrelik 3. Etap Raylı Sistem hattında yer alıyor.  Hat güzergâhındaki mahallelerimizde yaşayan hanım kardeşlerimiz, tramvay ulaşımıyla spor salonları hizmetimizden kolay bir şekilde faydalanacaklar. Kepezli hanım kardeşlerimize,  spor salonu hizmetiyle sağlıklı bir yaşam için spor yapma imkânı sunacağız Çok önemsediğimiz hanımlarımızı, yeni dönemde spor salonu gibi yeni projelerle sevindirmeye devam edeceğiz.”
Başkan Hakan Tütüncü, Dallar Sitesi’ne yakın bir mesafede yapacakları mahalle parkının içerisine açık hava spor aletleri yerleştireceklerini de sözlerine ekledi.
Kepezli hanımlar da spor salonu müjdesi ve kendilerine verdiği değerden dolayı Hakan Tütüncü’ye teşekkür ettiler.

 

2018.12.17 12:51:30

Yorum Yap