SON DAKİKA

logo

Şampiyon Atıcılardan Hacıcaferoğlu’na Ziyaret

Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonasında Genç Erkekler Havalı Tabanca branşında Türkiye Şampiyonu olan Baba Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü sporcuları,Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ziyarette  Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu İl Temsilcisi Veli Çavlı , Havalı ve Ateşli Silahlar antrenörü Abdurrahman Vural hazır bulundu.

Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu İl Temsilcisi Veli Çavlı , “Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu’na Yıldızlar ve 15 Yaş Altı Ferdi Türkiye Halter Şampiyonasında derece alan sporcular hakkında bilgi verdi. Çavlı, “21-25 Kasım 2018 Tarihler Arasında Mersin ilinin Erdemli ilçesinde yapılan 32 İl, 90 Kulüp ve 502 Sporcunun yarıştığı  Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonasında Genç Erkekler Havalı Tabanca Branşında  Baba Avcılık  ve Atıcılık Spor Kulübü  sporcuları Can Kumak, Ömer Efe Kurdoğlu, Mete Şimşek’in Türkiye Şampiyonu olduğunu, ayrıca Mersin ‘de Yapılan Yılın Son Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonasında Antalya Gençlik Spor Kulübü Sporcusu Barış Berat Beşenk’in 3x40 Ateşli Tüfek Genç Erkekler kategorinden Türkiye Şampiyonu olduğunu söyledi.

Sporcularla uzun süre sohbet eden  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığının gelişmesi adına  Havalı ve Ateşli Silahlar branşına son yıllarda büyük yatırımlar yaptığına Antalya Spor Salonunda gerçekleştirilen antrenmanlara gençlerin yoğun ilgisi olduğuna değindi. Hacıcaferoğlu,Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonasında Genç Erkekler Havalı Tabanca branşında  Türkiye Şampiyonasında Antalya’yı başarıyla layığıyla temsil ettiniz, bundan sonraki hedefiniz Olimpiyat başarısı olmalıdır dedi. Hacıcaferoğlu, sporculara spor malzemesi hediye etti ve ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

 

2018.12.13 10:59:59

Yorum Yap