SON DAKİKA

logo

Kızıl Fırtına Sözünü Tuttu

Muratpaşa Belediyespor sporcusu, ringlerin ‘Kızıl Fırtınası’ Hasan Mert Kızıl, Belediye Başkanı Ümit Uysal’a verdiği sözü tuttu. Kızıl, Solvenya Maribor’da düzenlenen WAKO Büyükler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda Avrupa 2’ncisi oldu ve Başkan Uysal’ı madalyasıyla ziyaret etti.

Başkan Uysal, “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek her Çarşamba gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatinde bu hafta yine Muratpaşa’nın farklı mahallerinden komşularıyla biraraya geldi. Saat 08.15’i gösterdiğinde mesaisine belediye fuayesinde bulunan Turunç Masa’da başlayan Başkan Uysal, 2 saate yakın ilçe sakinlerini şikayetlerini dinledi, sorunlara çözüm yolları sundu.

Başkan Uysal’ın bu haftaki misafirleri arasında, Solvenya’nınMaribor kentinde düzenlenen WAKO Büyükler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’ndan Avrupa 2’ncisi olan MuratpaşaBelediyespor sporcusu Hasan Mert Kızıl vardı. Ringlerin ‘kızıl fırtınası’ şampiyona öncesi ziyaretinde Başkan Uysal’a verdiği sözü tuttu ve madalyasıyla randevusuz görüşme saatine geldi. Kızıl, kendisine verdiği destek ve güveni dolayısıyla Başkan Uysal’a teşekkür etti. Başkan Uysal, genç sporcunun başarılarıyla gururlandıklarını belirtirken Kızıl’a gelecek turnuvalar için başarı dileklerinde bulundu. 

2018.12.12 15:52:55

Yorum Yap