SON DAKİKA

logo

Kepez’de Sandıklar Açılıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çok özel bir serginin açılması için Kepezli kadınlarla el ele verdi. Sandıklarda duran el emeği göz nuru ürünler ‘Sandıklardaki Zarafet’ temalı sergi de görücüye çıkacak.

İlçede eğitim, sağlık, spor, sanat ve birçok alanda yeniliklerin öncüsü olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez için her dakikasını dolu dolu geçiriyor. Uzun mesai saatleriyle tanınan Başkan Tütüncü, program yoğunluğu arasında ilçesindeki her davete de icabet ediyor. Kepez sınırlarında yaşayan her vatandaşa ulaşmak için mesai harcayan Tütüncü, beş çayı buluşmaları ile de Kepezli kadınlarla bir araya geliyor. Önemli olanın gönül alarak gök kubbede bir hoş seda bırakmak olduğunun altını özellikle çizen Tütüncü, hanımların istek ve taleplerini de yerinde dinliyor.

Sandıktan zarafet çıkacak

Davetlerde hanımların el emeği ürünlerini inceleyen Tütüncü, çok özel bir serginin açılması için Kepezli kadınlarla el ele verdi. Kepezli kadınların sandıklarında duran el emeği göz nuru ürünler, Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları(AKMEK) iş birliği ile görücüye çıkacak. Sandıklardaki zarafet temalı sergi, el emeği göz nuru kanaviçeler, ahşap boyamalar, tablolar ve kadınların emeği ile işlenen çeyizlerden oluşacak. Başkan Hakan Tütüncü’nün fikri ile çalışmaları başlayan sergi için Kepezli hanımlar sandıkları açarak en özel çeyizlerini sergileyecek. Tütüncü Kepezli kadınlar için proje üretmeye ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Bu haberle ilgili görüntülere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://ftp.kepez-bld.gov.tr/

 

2018.12.11 10:59:24

Yorum Yap