SON DAKİKA

logo

LÖSEV Gönüllüleri Bir Arada

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) gönüllüleri, Dünya Gönüllüler Günü etkinlikleri kapsamında Akra Barut Otel’de bir araya geldi

Her yıl 5 Aralık’ta kutlanan Dünya Gönüllüler Günü kapsamında geçtiğimiz haftasonu bir etkinlik düzenleyen Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), vakfa gönül veren gönüllüleriyle bir araya geldi. Akra Barut Otel Palmiye Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte LÖSEV Antalya İl Koordinatörü Tutku Canıdar, 2018’de hayata geçirilen projelerle ilgili bilgi verdi. 2019 planları konusunda da gönüllülere bilgilendirmede bulunan Canıdar, “Ekip olarak yaptığımız her işte gönüllülerimizin desteğini hissetmek bize mutluluk veriyor. Desteğini bizden esirgemeyen tüm gönüllülerimize teşekkür ediyoruz. Dünya Gönüllüler Günü’nüz kutlu olsun” dedi.

EĞİTİM VERİLDİ

İl Koordinatörü Tutku Canıdar’ın yaptığı açılış konuşması ve sunumun ardından, etkinliğe katılan gönüllülere eğitim verildi. Eğitmen Pelin Aykut, ‘Kendi Hayatınızın Lideri Olun’ başlıklı sunumuyla gönüllülere bilgilendirmede bulundu. 

2018.12.10 12:45:26

Yorum Yap