SON DAKİKA

logo

ATAV YÖNETİMİ, VALİ KARALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Antalya Tanıtım Vakfı ( ATAV) Başkanı Yeliz Gül Ege ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti. Başkan Gül Ege, Vali Karaloğlu’na ATAV projeleri hakkında bilgi verdi ve yenilenen ATAV yayınlarını sundu.

Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Yeliz Gül Ege veYönetim Kurulu Üyeleri Zafer Alkaya, Recep Yavuz, İbrahim Evrim, Ayhan Kızılsavaş, Mehmet Işıldağ ve Murat Hatipoğlu Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti. ATAV Başkanı Gül Ege, Vali Karaloğlu’na vakfın projeleri ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Başkan Gül Ege, Vali Karaloğlu’nu Antalya Kongre Bürosu’nun 17-20 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya’da Uluslararası Kongre BirliğiI CCA’nın Akdeniz Bölümü’nden (ICCA Mediterranean Chapter) 60 delegenin katılımıyla gerçekleştireceği toplantıya ve 20 Şubat’ta İstanbul’da başlayacak Ace of MICE Fuarı’na davet etti. Gül Ege, Ace of MICE fuarında ATAV çatısı altında bulunan Antalya Kongre Bürosu’nun; otelleri, havaalanını ve havayolu şirketini tek çatı altında toplayarak, Antalya’nın kongre potansiyelini katılımcılara anlatacaklarını dile getirdi.

Görüşme sonunda Başkan Gül Ege, Vali Karaloğlu’na ATAV yayınlarından bu yıl yenilenen ve içeriği genişletilen Antalya’nın Prestiji kitabını, her yıl yenilenen ve bu yıl ilk kez Antalya’nın ilçelerinin içeriğe eklendiği “Meeting & Incentive Planner Guide” kataloğunu takdim etti. Antalya’nın her yıl yenilenen kongre kataloğu “Meeting & Incentive Planner Guide”, kentindeğerlerini, sahip olduklarını ve kongre potansiyelini anlatıyor. Bu yıl çok daha geniş bir şekilde hazırlanan kongre kataloğun kapağında Antalya’nın Kemer’den Manavgat’a bölgeleri anlatılıyor, “All in Antalya” sloganıyla Antalya’nın sahip olduğu 183 adet kelebeğin çeşitliliğinden yola çıkarak, bu eşitliliğin turizm çeşitliliği ile uyumu ve Antalya’nın dünyanın her yerinden ağırladığı misafir çeşitliliğine vurgu yapıldı.  İki kelebeğin adeta bir toplantı yaparcasına ikili görüşmelere atıfta bulunan kataloğun kapağı, Antalya üstüne kurgulandı.. Meeting Planner Guide katalogu, aynı zamanda günümüz dijital çağına uyumlu flash belleklerin içinde de yer alıyor ve fuarlarda toplantı profesyonellerinin beğenisine sunuluyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018.12.05 15:16:54

Yorum Yap