SON DAKİKA

logo

Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat ULUCAN Engelli Bireyleri Bulunan Personelleri ile Kahvaltıda Biraraya Geldi

Teşkilatımızda birlik beraberliğin güçlendirilmesi, engelli bireylerin topluma kazandırılması, engelli bireye sahip teşkilat mensuplarımızın biraz olsun iş ve ev ortamından uzaklaşarak sosyal etkinlikler ile moral/motivasyonunun arttırılması ve meslektaşlarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu göstermek amacıyla, 3 Aralık Engelliler Günü vesilesi ile Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Murat ULUCAN, eşi Selda ULUCAN, şube müdürleri ve eşleri ile ailesinde engelli birey bulunan polis aileleri bugün Çakırlar Polis Atlı Birlik Tesislerinde düzenlenen kahvaltıda biraraya gelmiştir.

Kahvaltıda konuşan ULUCAN; Engelli insanlarımızın hayata daha kuvvetli tutunması, her alanda kendilerini geliştirip, yaşama sevincini kaybetmemeleri için hepimizin üzerine düşen büyük sorumlulukları vardır. Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak bizler de bu sorumluluk bilinci ile toplumun aktif birer bireyleri olarak gördüğümüz engelli vatandaşlarımızın daima destekçisi olacağız." diyerek verdiği mesajın ardından, tüm engelli aileleri ve engelli bireylerle tek tek sohbet etmiş ve sorunlarını dinlemiştir.

Ayrıca, Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Murat ULUCAN'ın girişimleri ile hayırsever bir vatandaştan temin edilen akülü engelli sandalyesi engelli bir çocuğumuza hediye edilmiştir.

Yoğun katılımın yaşandığı organizasyonda engelli çocuklara Emniyet Müdürümüz çeşitli oyuncaklar hediye etmiş, ayrıca atlara binmek isteyen çocuklara at binişi yaptırılarak güzel zaman geçirmeleri sağlanmıştır.


2018.12.03 10:31:58

Yorum Yap