SON DAKİKA

logo

İŞ ADAMI KIRBIYIK’TAN SPORCULARA FORMA

Aksu Belediyespor’da spor yapma imkanı bulan gençler ve çocuklar aldıkları başarılı sonuçlar ile Antalya ve Türkiye gündeminde adını duyuruyor. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in büyük önem verdiği sporculara işadamlarından da destek geliyor. Geçmiş yıllarda sporculara eşofman ve spor ayakkabısı desteği sağlayan İşadamı Şahin Kırbıyık şimdi de futbol takımı oyuncularına ve güreş takımına forma sponsoru oldu.

Çocukların ve gençlerin spor yapmasını sağlamaya büyük önem veren Aksu Belediyesi Spor Kulübü’ne Kırbıyık Holding’denbir kez daha sponsor desteği geldi. İş adamı Şahin Kırbıyık, futbolcu çocuklara ve güreş takımına forma hediye ederek, onların motive olmasını sağladı. Forma dağıtımına katılan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, sporcularla yakından ilgilendi, onların antrenmanlarını izledi. Şahin, belediye imkanlarıyla sporculara ellerinden gelen desteği sağladıklarını ifade ederek, forma sponsoru olan Şahin Kırbıyık’a da teşekkürlerini iletti.

Kulüp Başkanı Mehmet Selvi dehiçbir zaman kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Şahin’e ve desteklerinden dolayıKırbıyık’a teşekkür ederken, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın boş vakitlerini sporla değerlendirmeleri için biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bizim bu  çabamıza destek olan Kırbıyık’atüm sporcularım adına teşekkür ediyorum.” dedi. 

2019.02.20 08:43:54

Yorum Yap