SON DAKİKA

logo

Dülgeroğlu: “Finike’de herşeyin tadı şeker gibi olacak”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Cumhur İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Dülgeroğlu, kendi idarelerinde Finike’de herşeyin tadının şeker gibi olacağını söyledi.

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Dülgeroğlu, sabah saatlerinde Yuvalı Mahallesi’nde mevlüt yemeğine katıldı. Başkan Adayı Dülgeroğlu, daha sonra ise, Antalya Büyükşehir Belediyesinin Finike ilçesi Yeşilyurt Mahallesi Şahintepesi mevkiinde yapımını tamamladığı öğrenci pansiyonunun açılışına katıldı. Programa Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyük Şehir Belediye Başkanı ve Adayı Menderes Türel, AK Parti Antalya Milletvekilleri Atay Uslu, Kemal Çelik, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, MHP İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar da katıldı.

“Başkan Türel’in seçim ofisinin açılışına katıldı”

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Dülgeroğlu’nun bir sonraki programı ise, Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Menderes Türel’in Finike’deki Seçim Ofisi’nin açılışına katılmak oldu. Burada vatandaşlara seslenen Nail Dülgeroğlu, “Böyle güzel bir tabloda sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle Finike’deki adayı oldum. 31 Mart seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Menderes Türel başkanımın bugüne kadar ilçemize yaptığı hizmetleri takdirle karşılıyoruz. Nezdinizde kendisine çok teşekkür ederim. Takım liderimiz Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu bizlere liderlik yaparak bu hizmetleri aktardığı için tüm Finikeliler adına kendisine teşekkür ederim. Önümüzdeki süreçte de inşallah Cumhur İttifakı’nın adayı olarak Finike’de 31 Mart’ta en farklı kazanarak karşılarına yüz akıyla çıkacağız” dedi.

Cumhur İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Dülgeroğlu, günü son programında Yeni Mahalle’de bulunan Denizkent Sitesi sakinlerinin misafiri oldu. Dülgeroğlu, kadınlar tarafından yapılan gözlemeyi saç üzerinden kendi alırken, site sakinleriyle sohbet ederek gözleme yedi.

“Finike’de herşeyin tadı şeker gibi olacak”

Kendisine oy versin vermesin Finike’de yaşayan herkese ve her kesime hizmet götüreceklerini dile getiren MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “Finike’yi ferah ve kardeşlik içinde, birbiriyle huzur içinde yaşayan, yapılamayan hizmetleri yapılmış bir Finike haline getirmeye talibiz. Bizden önce görevi sürdüren arkadaşlar bir tuğla koyduysa kendilerine teşekkür ederiz. Biz bize oy veren vermeyen, sağcısının solcusunun, Sünnisinin, Alevinin, Kürdün de, Finike’de yaşayan herkesin belediye başkanı olacağız. Bizde, bana oy vermedi diye sana hizmet yapmayacağım demek yok. Bizim asıl amacımız, Finike’de bozulmuş olan kardeşliği tekrar biraraya getirip muhafaza etmek. Huzurlu bir Finike için herkesi kucaklayacağız. Bizim idaremizde Finike’de herşeyin tadı şeker gibi olacak. Herşey çok güzel olacak. Her görüşten insanlar birbiriyle aynı masaya oturacak ve masadan kalktığında sarılacak” diye konuştu.

Nail Dülgeroğlu, konuşmasının ardından site sakinleriyle toplu fotoğraf çektirerek programını tamamladı.

2019.02.18 08:37:48

Yorum Yap