SON DAKİKA

logo

Sağlık Hizmetlerinde Örnek Belediye

Belediye Sağlık Merkezi ile örnek teşkil eden Kepez Belediyesi, her mahalleye Aile Sağlığı Merkezi(ASM) kazandırılması çalışmasına bir yenisini daha ekliyor. Türkan Erdoğan Atabeyli Aile Sağlık Merkezi, Emek Mahallesi’nde açılıyor.

Kepez’in sağlık üssüne yeni bir Aile Sağlığı Merkezi(ASM) daha ekleniyor. Kepez Belediyesi ve hayırsever işbirliği ile inşa edilen Türkan Erdoğan Atabeyli Aile Sağlık Merkezi’nin yapımı tamamlandı. Emek Mahallesi  2191 sokaktaki Aile Sağlık Merkezi (ASM), 14 Şubat Perşembe saat 11.00’da  düzenlenecek törenle hizmete açılacak. Türkan Erdoğan Atabeyli Aile Sağlık Merkezi’nde 6 doktor  görev yapacak.  Kepez Belediyesi’nin katkıları ile ilçeye bugüne kadar 11 Aile Sağlık Merkezi (ASM) kazandırıldı.

Sağlık hizmetlerinde örnek belediye

İlçeye yeni bir Aile Sağlık Merkezi kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Doktor da sağlıkta Kepez’in mahallelerine daha yakın olsun diyerek, çıktığımız yolda akıllı hastaneden diş hastanesine, aile sağlık merkezlerinden belediye sağlık merkezine kadar belediyecilik hizmetlerinde örnek teşkil edecek çok sayıda hizmeti ilçemize kazandırdık. “ dedi. Kepez Belediyesi’nin her alanda hemşehrilerinin yanı başında olduğunun altın çizen Başkan Tütüncü, “Kepezimiz her hizmetin en iyisine layık” diye konuştu.

 

2019.02.12 12:19:06

Yorum Yap