SON DAKİKA

logo

Yangında Evi Hasar Gören Aileye Döşemealtı Belediyesi Sahip Çıktı

Döşemealtı Yeniköy mahallesinde önceki gün çıkan yangında evlerinin bir bölümü büyük hasar gören Bayram Verim ve ailesine Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç sahip çıktı.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Yeniköy mahallesi Karapınar mevkiinde bahçesinde bulunan saman balyalarının alev alması sonucu çıkan yangında çatısında ve bir odasında büyük hasar oluşan evde incelemelerde bulundu. Geçmiş olsun dileklerinde bulunan Başkan Genç, aileyle sohbet ederek yangının oluş nedeni hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Turgay Genç, “Yangında kimsenin canının yanmaması en büyük tesellimiz. Diğer işlemler konusunda ise biz belediye olarak gerekeni yapıyoruz. Olayın ardından Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz inceleme yaparak hasar tespiti yaptılar. Şuan da hasar gören çatının onarımı ve yanan odanın tavan kısmı mesai arkadaşlarım tarafından yapılıyor. Birkaç gün içinde evi eski haline getirerek mağduriyeti gidereceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Yangında evi zarar gören Bayram Verim ise; Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in talimatıyla ilgili birimler tarafından hasar tespitinin yapıldığını ardından da çalışmalara başlandığını söyledi.

 

 

2019.02.05 10:55:32

Yorum Yap