SON DAKİKA

logo

Başkan Turgay Genç her yerde

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, belediye meclis üyeleri ve partililerle birlikte hafta sonu mesaisini vatandaşların davetlerine katılarak geçirdi.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, belediye meclis üyeleri ve onlarca partiliyle birlikte hafta sonu mesaisini vatandaşların davetlerine katılarak geçirdi. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, hafta sonu; mevlit, düğün ve asker eğlencesi gibi etkinliklere katılarak ilçe sakinleriyle bir araya geldi. Davetlere CHP İlçe Örgütü ile İttifak Ortağı İyi Parti İlçe Yönetimi de eşlik etti.

TARHANA ÇORBASI İKRAMI

Başkan Genç, Cumartesi günü ilk olarak Bucak Kültür ve Dayanışma Derneğimizin düzenlediği Tarhana ikramına CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek ile birlikte katıldı. Birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Turgay Genç, daha sonra Belediye Nikah Salonunda Nermin ile Ramazan Karataş çiftinin nikahını şahitler ve davetliler huzurunda kıydı.

YÜZLERCE PARTİLİ EŞLİK ETTİ

Başkan Genç, daha sonra Yeşilbayır Pazaryerinde Hatice ve Bekir Özer için düzenlenen düğün yemeğine katılarak hayırlı olsun dileklerini iletti. Turizmci Harun Kekiloğlu ile birlikte Döşemealtı'nıziyaret eden Japon iş insanı ASH Osato ve beraberinde İstanbul'da eğitim gören akrabası MAİ Kanio'yaBelediyede ağırlayan Genç, konuklara ilçe ile ilgili bilgiler verdi.

VATANDAŞLARIN YANINDA

Karataş Mahallesi kapalı pazaryerinde Hamit Kaya'nın annesi için okutulan mevlide katılan Genç, programın akşam bölümünde Meclis Üyeleri, CHP ve İYİ Parti İlçe Başkanları ve yönetimleriyle birlikte Nebiler Mahallesinde kına eğlencesine katıldı.Ardından Başkan Turgay Genç, Hatice ile Bekir Özer'in nikahını  kıydı.

YOĞUN PAZAR MESAİSİ

Başkan Genç, pazar sabahına Karataş Mahallesi sakinlerinden Özal Öztürk ve ailesi tarafından hazırlanan sabah kahvaltısı programıyla başladı. Başkan Genç, burada mahalle sakinleriyle sohbet etti. Bir sonraki durak,  İttifak ortağıİYİ Parti İlçe Başkanlığı tarafından Ilıca Pazaryerinde düzenlenen lokma ikramı programı oldu. Ilıca Pazar yerini de gezen Başkan Genç, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip sohbet etti.

KIBRIS GAZİSİNE SON GÖREV

Bademağacı Mahalle muhtarı Salih Oktay'ın kardeşi, Kıbrıs Gazisi Ramazan Oktay'ın cenazesine katılan Başkan Genç, aileye başsağlığı diledi. Yeşilbayır Mahallesinden Ali Ezin'in mevlidine de katılan Başkan Turgay Genç, haftasonu mesaisini; Duygu-Mehmet Çatal için düzenlenen düğün merasimiyle tamamladı.

2019.02.04 16:07:10

Yorum Yap