SON DAKİKA

logo

Başkan Genç, Killik Mahalle Sakinleriyle Buluştu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Killik Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verip sorun ve talepleri dinledi.

Belediye Başkanı Genç, Mahalle Muhtarı Raşit Ekin’in ev sahipliğinde, CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Reşit Doğan, İYİ Parti Döşemealtı İlçe Başkanı Kazım Gedik ile birlikte Killik mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları hizmetler hakkında bilgi veren Genç, Döşemealtı için daha yapacak çok işleri olduğunu söyledi.

Başkan Turgay Genç yaptığı açıklamasında, “ilçemizin en büyük ihtiyacı olan hastaneyi halkımızın hizmetine açtık. Bugüne kadar insan odaklı çalışmaya gayret ettik. Özellikle köy statüsünü yitiren mahallelere çok amaçlı pazar yerleri yaptık ve yenilerinin de projeleri hazır. Eekolojik kreş, müze konseptli camimiz, kent meydanlarımız gençlik merkezi, trafik eğitim parkı, çocuk parkları, yeni cadde ve yollar ile modern bir görünüme kavuşturduğumuz ilçemiz hızla gelişmektedir”

Antalya'da yaşayan hemen herkesin Döşemealtı’na yatırım yapmak ilçede ev yada arsa sahibi olmak istediğine dikkat çeken Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, otogar alanını bedelsiz olarak Büyükşehir Belediyesine tahsis ettik. Şehirlerarası otobüs terminali artık ilçemizde olacak ve kentin dağıtım noktası haline geleceğiz. Yine doğalgazın ilçemize gelebilmesi için yoğun çaba harcadık ve sonunda Döşemealtı’nın bir kısmında enerji kullanımına başlandı. Ama yetmez daha çok hizmet yapmamız herkese ulaşmamız hizmet götürmemiz gerekiyor. İttifak kapsamında buraya İYİ Parti ve CHP İlçe Başkanlarımla birlikte geldim. Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edebilmek için sizlerden destek istiyorum” diye konuştu. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Genç, çocuklarla da biraraya gelerek sohbet etti.

2019.01.31 12:59:48

Yorum Yap