SON DAKİKA

logo

ASAT’ın Genç Basketbolcuları Başarıdan Başarıya Koşuyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi çatısı altında çalışmalarını sürdüren ASAT Gençlik ve Spor Kulübü basketbolcuları2018-2019 sezonunda iki şampiyonluk ve bir üçüncülük elde ederek başarılarına bir yenisini daha ekledi. ASAT SporKız Basketbol Takımı,Anadolu Kupası ve Türkiye Şampiyonalarında Antalya’yı temsil etmeye hak kazandı.

Üç yıldan bu yana Lara,Kepez, Konyaaltı, Gazipaşa, Manavgat ve Alanya ilçelerinde spor okulları ilefaaliyetini sürdürenASAT Gençlik ve Spor Kulübü’nün gençbasketbolcuları başarıdan başarıya koşuyor. ASAT SporKız Basketbol Takımı Antalya Basketbol Yerel Ligi’nde U16 Yıldız Kızlar kategorisinde şampiyonluğunu ilan etti.

 U14 Küçük Kızlar kategorisinde ise 2005’li ve 2006’lıkız takımları hem şampiyonluk hem de üçüncülük derecesi elde etti. Bu başarıları ile ASAT Spor Kız Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun belirlediği tarihlerde Anadolu Kupası ve Türkiye Şampiyonalarında Antalya’yı temsil etmeye hak kazandı. Şampiyon basketbolcular,Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel’e destekleri için teşekkür etti.

 

2019.01.31 12:55:24

Yorum Yap