SON DAKİKA

logo

Kepez Tütüncü İle Can Cana Yan Yana

Son 120 günde 753 ev ziyareti yapan Başkan Hakan Tütüncü, toplumun her kesiminden gelen ziyaret taleplerini de karşılayarak, Kepez’deki bütün renkleri kucaklıyor.

Siyasete başladığı günden bugüne hep halkın içerisinde olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün mütevazılığı ve gönül belediyeciliği her kesimin takdirini topluyor. 
Başkan Hakan Tütüncü’nün, güzel hatıraların biriktirildiği, kardeşlik hukukunun pekiştirildiği ev ziyaretleri de ilçe halkı tarafından çok sevildi.
Tütüncü, mail ve sosyal medya hesaplarına gelen davet mesajı kapsamında, siyasi düşüncesine, inancına ve milliyetine bakmadan hemşehrilerini evlerinde ziyaret ediyor. 

120 günde 753 evi ziyaret etti
Bir bardak çay eşliğinde demli sohbetlerin yapıldığı, taleplerin dinlendiği ve sorunlara çözümlerin üretildiği ev ziyaretlerini Tütüncü, meclis üyeleri, bürokratları ve parti teşkilat üyeleri olmaksızın tek başına yapıyor.
Son 120 günde 753 ev ziyareti yapan Başkan Tütüncü, toplumun her kesiminden gelen ziyaret talebini karşılayabilmek için de adeta zamanla yarışıyor. Tütüncü, geçtiğimiz Çarşamba günü sabah saatlerinde başlayan ziyaret maratonunu,  Perşembe gecesi saat 01.30’da tamamladı.

MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret etti
Tütüncü, MHP Kepez Belediye Meclis Üyesi Adem Çelik ile gündüz saatlerinde Varsak Menderes Mahallesi’nde halı yıkama fabrikasını, Gündoğmuş Mahallesi’nde bir inşaat şirketini, daha sonra da MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. MHP İl Başkanlığı ziyaretinde Tütüncü, İl Başkan Yardımcıları Zeki Tunç, Cemil Şahin, İsmet Tunç ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Şefik Çalışkan ile Cumhur ittifakı kapsamında ilçede yapılacak yerel seçim çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Gece 01.00’de ev ziyareti
Başkan Tütüncü’nün, gündüz mesaisindeki son ziyareti, Gündoğmuş Mahallesi’nde komşularıyla gün yapan Ümmü Kirezli’nin evine oldu.

Akşam mesaisinde de Teomanpaşa, Düdenbaşı, Altınova Orta, Sütçüler, Varsak Demirel ile Yeni Doğan Mahallesi’nde 8 eve konuk olan Başkan Hakan Tütüncü,  sabah saatlerinde başladığı ziyaretlerini, gece saat 01.00’de tamamladı.

“Kepez ile can canayız”
Tütüncü, ziyaretleriyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Elmalı Sitesi’nde dostlarımızla güzel bir sohbeti paylaştık. Taleplerini dinledim. Gece saat 01.00’de, belediye Elmalı Sitesi’ndeydi. Sorularını cevaplandırdık. Gönül gönüle olunca geceyi gündüzümüze katıyor ve problemleri çözüyoruz. 2014’de ‘Hep yan yana can cana -bak ne yollar açmıştık’ demiştik. İşte o günden sonra hep can cana olduğumuz canlarla, dostlarla can cana olmaya devam ediyoruz. Gecenin bu saatinde çalacağımız bir kapı varsa ve bu kapılar bize güzel bir şekilde açılıyorsa güzel ailelerle güzel sohbetler ediyorsak helal olsun bize, helal olsun Kepez’e… Daha yürüyecek nice yollarımız var ve yol yürümeye devam edeceğiz.”
Başkan Hakan Tütüncü, “Günün her saati gönül kapılarını, bize tebessümle açan hemşehrilerimize kocaman bir gönül borcum olduğunu biliyorum. O borcu çok çalışarak ödemek için hep geceyi gündüze katıyorum.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Bu haberle ilgili görüntülere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://ftp.kepez-bld.gov.tr/

 

 

2019.01.25 17:01:17

Yorum Yap