SON DAKİKA

logo

KARTAL’DAN MUHALİFLERE ÇAĞRI

31 Mart yerel seçimlerine kendi adayları ile grime kararı alan Demokrat Parti ilk olarak Elmalı Belediye Başkan adayını açıkladı. Parti ilçe binasında gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında konuşan DP Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Emaneten verdiğimiz belediyeleri yeniden alacak ve şahlanan kıratile birlikte aldığımız ilçeleri de hizmetlerimizle şahlandıracağız” dedi.

KARTAL’DAN MUHALİFLERE ÇAĞRI

“Demokrat Parti Türk siyasi tarihinde önemli bir yere sahiptir ve hiçbir güç bunu tarih sayfalarından silemeyecektir” diyen Kartal, diğer siyasi partilere oy veren seçmene de seslendi ve “Zamanında reylerinizi vermiş ves on radan pişman olmuş olabilirsiniz. Bir d aha pişman olmamak için “oy verenelim kırılaydı” dememeniz için sizlere bir fırsat veriliyor. Gün bugündür, eğer hata yaparsak 31 Mart günü telafisi mümkün değildir.Sizlerden haseten rica ediyorum. Demokrat Parti adayına destek verin.31 Mart tarihindeTürkiye sandık başına gidecek.31 Mart tarihi halkın seçilmişlerden hesap sorma günüdür. Sizleri 31 Mart tarihinde ‘Yeter artık; adaleti yok edenlere, eşrafını zengin edenlere, demokrasiyi iç edenlere yeter artık!’ demeye çağırıyorum” ifadelerini kullandı.

 DP SİNEYİ MİLLETTİR

DP Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Demokrat parti bir yemin inadıdır ve Demokrat Parti kararlılıktır, azimdir, şandır. DemokratParti, hakkın teslimiyeti, haklının muzafferiyetidir. Demokrat Partisi neyi millettir. Demokrat Parti Milletin ta kendisidir. Şimdi yeni bir eşikteyiz.Demokratlara uyku yok.Gece demeden gündüz demeden çalışacak ve Antalyamızı Demokrat Parti iktidarı ile yeniden tanıştıracağız. Demokrasi halka hizmetkârlıktır. İdarecinin halkı kendine hizmet kâretmesi değil halka kendisini hizmetkâr bilmesidir.Demokratlar da buşuurile yetişiyor.Bu şu urinşallah memlekete hizmet edecektir” şeklinde konuştu.

 AKKAYA: HİZMETE TALİP OLDUK

Demokrat Parti Elmalı Belediye Başkan Adayı Muhammet Akkaya hizmet yarışında "Bende varım" derken“Demokrat Parti Türkiye’nin mi henktaşıdır. Ülkemizin bugünlere gelmesinde kıratınattığı imzaları sayasaya bitiremeyiz.Demokrat Parti hizmetin partisi olduğu için bizler buradayız.Elmalı halkına hizmet etmek için de Elmalı Belediye Başkan adaylığına talip olduk.Milletimizin tekrar teveccühünü kazanarak birçok noktada her türlü sorunu göğüsleyeceğimiz deneminiz.Elmalı’yı Elmalılarla birlikte yönetmek için yola çıktık.Biz çalışacağız son sözü sandıkta vatandaş verecek” diye konuştu.

Elmalı'da yaş meyve ihracatı ile uğraşan, tonlarca elmayı yurt dışına pazarlamaktak ibaşarısı ile adından söz ettiriyor.

 

 

 

 

 

 

 

2019.01.09 14:51:25

Yorum Yap