SON DAKİKA

logo

Tütüncü, Kadınların Gününe Katıldı

Sosyal medya hesaplarından kendisini çay içmeye davet eden hemşehrilerinin evine konuk olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu seferde Sabiha Eser’in gün davetine katıldı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sosyal medya hesaplarından çaya davet eden hemşehrilerinin evlerine konuk olmaya devam ediyor. Her akşam saat 19.00 ila 23.00 saatleri arasında farklı mahallelerden 9’a yakın eve konuk olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu seferde Gündoğdu Mahallesi’nde oturan Sabiha Eser’in gün davetine katıldı. Bir ay içerisinde yaklaşık 170 ailenin evine konuk olan Başkan Tütüncü, Sabiha Eser’in gün davetine de icabet ederek, hanımların keyifli saatlerine ortak oldu.

Gönüllerde köprüler kurduk

Hanımların istek ve dileklerini dinleyen Başkan Tütüncü, çözüm noktasında da bürokratlarına talimat verdi. Belediyeciliğin yol yapmak, asfalt yapmak, park yapmaktan ibaret olmadığını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, en önemli hizmetin gönüllerde bir şeyler yapabilmek olduğunu söyledi. Başkan Tütüncü, 9,5 yıllık hizmet süresi boyunca genç yaşlı, küçük büyük demeden tüm ilçe sakinlerinin hizmetine koşarak gönüllerde hiçbir zaman yıkılmayacak köprüler kurduklarını söyledi. 

2018.10.15 12:44:19

Yorum Yap