SON DAKİKA

logo

Başkan Genç'in haftasonu mesaisi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, haftasonu mesaisinde vatandaşların düğün, mevlit, nişan ve asker uğurlaması davetlerine katıldı. Başkan Genç 2 ayrı nikah kıydı, Pazar günü de Düzlerçamı MesireAlanın’da gerçekleştirilen Antalya Burdurlular Derneği 18. Geleneksel Pilav Şenliğine ev sahipliği yaptı.

Vatandaşların düzenlediği mevlit, eğlence ve düğün gibi özel etkinliklere  katılmaya ve vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, hafta sonu da yoğun bir mesai harcadı. Başkan Genç, Cumartesi günü Başkan Yardımcısı Zafer Yörük, belediye meclis üyeleri ve muhtarlarla birlikte vatandaşların düzenlediği etkinliklere katıldı.

Başkan Genç, yoğun programı kapsamında Fulya ve Hamdi Nişancı ile Melike ve Muhammet Aras çiftinin nikahlarını da kıydı. Döşemealtı İlçesi’nde ve Antalya kent merkezinde ki onlarca davete katılan Başkan Turgay Genç, Pazar günü Düzlerçamı Mesire Alanında bu yıl 18ncisi düzenlenen Antalya Burdurlular Derneği’nin Pilav Şenliği’ne ev sahipliği yaptı.

 

2018.10.08 10:41:10

Yorum Yap