SON DAKİKA

logo

Eskiyörükler Derneği’nden Başkan Böcek’e teşekkür..

Geçtiğimiz aylarda Isparta’nın Sarıidris Yaylası’nda düzenlenen etkinliğe destek veren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e Eskiyörükler Kültür ve Dayanışma Derneği, teşekkür plaketi takdim etti.

Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nın her daim yanında olduğunu ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kültürümüzü yarınlara taşıyan derneklere de ayrı bir önem veriyor. Eskiyörükler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin geçtiğimiz aylarda Isparta’nın Sarıidris Yaylası’nda düzenlediği etkinliklere destek veren Başkan Muhittin Böcek, bu derneğin düzenlediği “Sponsorlara Teşekkür” gecesine katıldı. Aksu’da düzenlenen gecede Eskiyörükler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ramis Güzel, Muhittin Böcek’e katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Yörüklere özgü poşu takan Başkan Muhittin Böcek konuşmasında, “Milletimizin bir parçası olan yörük kültürünün yarınlara güvenle taşınmasında bizlerde üzerimize düşeni yapacağız dedi. Konyaaltı Belediye Başkanı olarak her zaman yörük derneklerine destek oldum. Bundan sonra da gereğini yapacağımdan emin olabilirsiniz. Eskiyörükler Kültür ve Dayanışma Derneğinin düzenlediği bu gecede şahsıma takdim edilen plaketi de gururla alıyorum. Dernek Başkanımız Ramis Güzel başta olmak üzere tüm Yörüklerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Eskiyörükler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ramis Güzel ise konuşmasında Başkan Muhittin Böcek’e Yörüklere vermiş olduğu desteklerden dolayı bir kez daha teşekkür etti.

2018.10.05 15:59:53

Yorum Yap